fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Business Talks: Актуальні питання контейнерних перевезень

 • Дата: 17/04/2024 (СР)
 • Мова: Українська
 • Час: 14:00 - 18:00
Місце проведення:

Redisson Blu Hotel Kyiv (22, вулиця Ярославів Вал)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Business Talks: Актуальні питання контейнерних перевезень. Дата: 17 квітня2024. Час: 14:00 18:00. Мова: Українська. Місце проведення: Redisson Blu Hotel Kyiv (22, вулиця Ярославів Вал).  17 квітня в Києві  Транспортна робоча група ЕВА (Одеса) та Комітет з Логістики ЕВА (Київ) в партнерстві з членською компанією Interlegal  збирає ОФЛАЙН топ-гравців контейнерного ринку на експертне обговорення. Цю дату варто відзначити у розкладі, адже наші спікери підготували для вас багато цікавого!  На вас чекає 2 секції: огляд контейнерного ринку та панельна дискусія. Окрему увагу приділимо:  тенденції переходу на торгівлю зерновими та олійними у контейнерах та змінам у логістиці; розберемо типові юридичні питання учасників контейнерних перевезень; ключові моменти вирішення комерційних спорів в арбітражах МКАС, GAFTA, FOSFA; особливості судових процедур за кордоном; А на панельній дискусії, присвяченій актуальним питанням контейнерних перевезень, ви зможете обговорити з нашими експертами ті теми і проблеми, які хвилюють саме вас.  Серед запрошених спікерів будуть:  Каріна Горова (арбітр МКАС при ТПП України, ассоційований партнер Interlegal);  Ірина Мальцев (адвокат, провідний юрист Interlegal);  Микита Кочерба (адвокат, провідний юрист Interlegal);  Віктор Берестянко (Президент Асоціаціі Міжнародних Експедиторів України, співвласник ITL);  Юлія Лазарєва (співвласник та комерційний директор Lamarin, співголова логістичного комітету EBA, голова робочої групи з розвитку 3PL операторів)  Павло Лінник (генеральний директор Global Ocean Link)  Олександр Краснов (директор DSV - Global Transport and Logistics)  Олег Костюк (СЕО Formag group)  Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. EBA Odesa. Контактний телефон. 048 737 38 83.

 17 квітня в Києві  Транспортна робоча група ЕВА (Одеса) та Комітет з Логістики ЕВА (Київ) в партнерстві з членською компанією Interlegal  збирає ОФЛАЙН топ-гравців контейнерного ринку на експертне обговорення. Цю дату варто відзначити у розкладі, адже наші спікери підготували для вас багато цікавого! 

На вас чекає 2 секції: огляд контейнерного ринку та панельна дискусія. Окрему увагу приділимо: 

 • тенденції переходу на торгівлю зерновими та олійними у контейнерах та змінам у логістиці;
 • розберемо типові юридичні питання учасників контейнерних перевезень;
 • ключові моменти вирішення комерційних спорів в арбітражах МКАС, GAFTA, FOSFA;
 • особливості судових процедур за кордоном;

А на панельній дискусії, присвяченій актуальним питанням контейнерних перевезень, ви зможете обговорити з нашими експертами ті теми і проблеми, які хвилюють саме вас. 

Серед запрошених спікерів будуть: 

 • Каріна Горова (арбітр МКАС при ТПП України, ассоційований партнер Interlegal); 
 • Ірина Мальцев (адвокат, провідний юрист Interlegal); 
 • Микита Кочерба (адвокат, провідний юрист Interlegal); 
 • Віктор Берестянко (Президент Асоціаціі Міжнародних Експедиторів України, співвласник ITL); 
 • Юлія Лазарєва (співвласник та комерційний директор Lamarin, співголова логістичного комітету EBA, голова робочої групи з розвитку 3PL операторів) 
 • Павло Лінник (генеральний директор Global Ocean Link) 
 • Олександр Краснов (директор DSV – Global Transport and Logistics) 
 • Олег Костюк (СЕО Formag group) 

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація є обов’язковою, і лише зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

EBA Odesa

048 737 38 83

Партнери

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: