fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія від ЕВА «Деолігархізація: міф чи реальність»

 • Дата: 27/06/2021
 • Мова: Українська (без перекладу)
 • Час: 10:00 - 11:00
 • Реєстрація починається о09:30
Місце проведення:

Львів, локація буде надіслана після реєстрації

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Дискусія від ЕВА «Деолігархізація: міф чи реальність». Дата: 27 червня2021. Час: 10:00 11:00. Мова: Українська (без перекладу). Реєстрація починається о 09:30. Місце проведення: Львів, локація буде надіслана після реєстрації. 27 червня у Львові в рамках Leopolis Jazz Fest Європейська Бізнес Асоціація запрошує на дискусію «Деолігархізація: міф чи реальність». Під час дискусії ми поговоримо: про нещодавно поданий законопроєкт щодо деолігархізації; як оцінюється ця ініціатива суспільством, бізнесом, міжнародною спільнотою та владою; чи є це політичним кроком чи прагненням до реальних дій; чи допоможе це залучити додаткові інвестиції та вирішити глобальні питання в країні – відсутність рівних правил гри в країні, неефективна боротьба з корупцією, відсутність верховенства права, неефективні правоохоронні органи, тощо. Модератором зустрічі буде Анна Дерев’янко, виконавчий директор ЕВА. Серед спікерів: Томаш Фіала, Президент Асоціації, СЕО Dragon Capital Владислав Рашкован, Заступник виконавчого директора МВФ Тимофій Милованов, Радник голови ОП та президент Київської школи економіки Людмила Буймістер, Народний депутат, Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету ВРУ з питань економічного розвитку Дмитро Сенниченко, Голова Фонду державного майна  Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена, ми запрошуємо до участі не більше двох представників від 1 компанії.  Участь у заході буде підтверджена тільки після проходження реєстрації. Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Оксана Миронько. E-mail oksana.myronko@eba.com.ua. Контактний телефон. 063 638 68 71.

27 червня у Львові в рамках Leopolis Jazz Fest Європейська Бізнес Асоціація запрошує на дискусію «Деолігархізація: міф чи реальність».

Під час дискусії ми поговоримо:

 • про нещодавно поданий законопроєкт щодо деолігархізації;
 • як оцінюється ця ініціатива суспільством, бізнесом, міжнародною спільнотою та владою;
 • чи є це політичним кроком чи прагненням до реальних дій;
 • чи допоможе це залучити додаткові інвестиції та вирішити глобальні питання в країні – відсутність рівних правил гри в країні, неефективна боротьба з корупцією, відсутність верховенства права, неефективні правоохоронні органи, тощо.

Модератором зустрічі буде Анна Дерев’янко, виконавчий директор ЕВА. Серед спікерів:

 • Томаш Фіала, Президент Асоціації, СЕО Dragon Capital
 • Владислав Рашкован, Заступник виконавчого директора МВФ
 • Тимофій Милованов, Радник голови ОП та президент Київської школи економіки
 • Людмила Буймістер, Народний депутат, Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету ВРУ з питань економічного розвитку
 • Дмитро Сенниченко, Голова Фонду державного майна 

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена, ми запрошуємо до участі не більше двох представників від 1 компанії.  Участь у заході буде підтверджена тільки після проходження реєстрації. 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Оксана Миронько

Зв'язатись
063 638 68 71

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: