fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Деолігархізація: міф чи реальність?

27/ 06/ 2021
    Відповідь на це питання шукали учасники дискусії 27 червня, організованої Європейською Бізнес Асоціацією в рамках Leopolis Jazz Fest, обговорюючи ініціативу деолігархізації, що останнім часом активно обговорюється в публічному полі країни. Людмила  Буймістер, Народний депутат, Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, зазначила, що у такій редакції проєкт Закону не передбачає наслідку для осіб, які будуть внесені у так званий реєстр олігархів, а тому – окремі реєстри не допоможуть боротися із проблемою нерівності.  Томаш Фіала, Президент ЕВА, СЕО Dragon Capital наголосив, що важливо прочитати всі закони, що мають бути в рамках цієї концепції. Адже лише даний один законопроєкт більше все ж поки виглядає як популізм. Владислав Рашкован, Заступник виконавчого директора МВФ, вказав, що йому особисто не надто подобається концепція санкцій проти олігархів. Адже питання полягає не лише в тому, щоб зробити список олігархів, а в тому, який наступний крок повинен бути, щоб олігархічна модель не панувала в Україні завтра. Дмитро Сенниченко, Голова Фонду державного майна, наголосив, що простих і швидких рішень не буває, ми всі повинні робити все можливе, щоб країна пройшла цей етап трансформації. А системні реформи – це те, що конче потрібно країні.  Олександр Данилюк, Голова наглядової ради Національного Депозитарію,  зазначив, що сама філософія законопроєкту не є правильною. Декларації, передбачені проєктом закону – це просто популізм, який не має нічого спільного із боротьбою із олігархами. На думку Олександра, лише процвітаюча сильна економіка допоможуть встановити рівні правила гри в країні та систему win-win.  Від імені Європейської Бізнес Асоціації щиро дякуємо спікерам та слухачам за участь. Захід відбувся за підтримки партнерів заходу: компаній GTL, Авіокон проект та Intramotion Ukraine! А на вашу думку, деолігархізація: міф чи реальніть?
01/

 

Відповідь на це питання шукали учасники дискусії 27 червня, організованої Європейською Бізнес Асоціацією в рамках Leopolis Jazz Fest, обговорюючи ініціативу деолігархізації, що останнім часом активно обговорюється в публічному полі країни.

Людмила  Буймістер, Народний депутат, Голова підкомітету з питань розвитку конкуренції та рівних умов для бізнесу Комітету ВРУ з питань економічного розвитку, зазначила, що у такій редакції проєкт Закону не передбачає наслідку для осіб, які будуть внесені у так званий реєстр олігархів, а тому – окремі реєстри не допоможуть боротися із проблемою нерівності. 

Томаш Фіала, Президент ЕВА, СЕО Dragon Capital наголосив, що важливо прочитати всі закони, що мають бути в рамках цієї концепції. Адже лише даний один законопроєкт більше все ж поки виглядає як популізм.

Владислав Рашкован, Заступник виконавчого директора МВФ, вказав, що йому особисто не надто подобається концепція санкцій проти олігархів. Адже питання полягає не лише в тому, щоб зробити список олігархів, а в тому, який наступний крок повинен бути, щоб олігархічна модель не панувала в Україні завтра.

Дмитро Сенниченко, Голова Фонду державного майна, наголосив, що простих і швидких рішень не буває, ми всі повинні робити все можливе, щоб країна пройшла цей етап трансформації. А системні реформи – це те, що конче потрібно країні. 

Олександр Данилюк, Голова наглядової ради Національного Депозитарію,  зазначив, що сама філософія законопроєкту не є правильною. Декларації, передбачені проєктом закону – це просто популізм, який не має нічого спільного із боротьбою із олігархами. На думку Олександра, лише процвітаюча сильна економіка допоможуть встановити рівні правила гри в країні та систему win-win. 

Від імені Європейської Бізнес Асоціації щиро дякуємо спікерам та слухачам за участь.

Захід відбувся за підтримки партнерів заходу: компаній GTL, Авіокон проект та Intramotion Ukraine!

А на вашу думку, деолігархізація: міф чи реальніть?

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: