fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Дискусія «Чого очікувати від можливого локдауну в країні»

  • Дата: 07/10/2021
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 14:00 - 15:00
Місце проведення:

Creative States (м. Київ, вул Московська 8)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Дискусія «Чого очікувати від можливого локдауну в країні». Дата: 07 жовтня2021. Час: 14:00 15:00. Мова: Українська (без перекладу). Місце проведення: Creative States (м. Київ, вул Московська 8). Останнім часом відбувається зростання кількості захворювань по всій території Україні на COVID-19 і найближчими тижнями є висока ймовірність запровадження жорстких карантинних обмежень. У бізнесу така ситуація викликає занепокоєння, адже незрозуміло за якими правилами зможуть працювати (та чи зможуть взагалі) компанії у разі, якщо обмеження все ж буде запроваджено. Тож 7 жовтня о 14.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на подію «Чого очікувати від можливого локдауну в країні», де ми плануємо обговорити плани Уряду щодо можливих заходів по запровадженню карантинних обмежень, а також їх потенційні наслідки для бізнесу та громадян. Мова буде йти про: перевірки під час карантину та можливий мораторій на податкові перевірки; взаємодію з контролюючими органами в це період; правила роботи бізнесу, який безпосередньо обслуговує клієнтів  (до прикладу, за якими правилами працювати в «червоній» зоні з клієнтами, котрі не мають сертифікату вакцинації, тощо), бізнесу - не менше 60% площі яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, ліками, засобами гігієни, побутовою хімією, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, тощо. процедуру видачі спецперепусток для проїзду в міському пасажирському транспорті; можливі варіанти підтримки від держави в цей період; деякі питання оподаткування (таксі, медичного страхування), тощо. Серед спікерів: Кучер Олексій – Голова Державної регуляторної служби Рубан Олег - начальник Головного управління ДПСС в м.Київ Вовнюк Анатолій - заступник Голови ДПСС Руденко Ірина - Генеральний директор Директорату громадського здоровя та профилактики захворюваності МОЗ України Цибко Людмила – Директор Департаменту Державної податкової служби Забловський Андрій - Керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України Кулеба Олексій - Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень Участь медіа можлива за попередньої акредитації на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua За додаткових питань, звертайтесь до Сергія Вербова за адресою: serhii.verbov@eba.com.ua  Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Сергій Вербов. E-mail Serhii.Verbov@eba.com.ua. Контактний телефон. 067 406 65 35.

Останнім часом відбувається зростання кількості захворювань по всій території Україні на COVID-19 і найближчими тижнями є висока ймовірність запровадження жорстких карантинних обмежень. У бізнесу така ситуація викликає занепокоєння, адже незрозуміло за якими правилами зможуть працювати (та чи зможуть взагалі) компанії у разі, якщо обмеження все ж буде запроваджено.

Тож 7 жовтня о 14.00 Європейська Бізнес Асоціація запрошує на подію «Чого очікувати від можливого локдауну в країні», де ми плануємо обговорити плани Уряду щодо можливих заходів по запровадженню карантинних обмежень, а також їх потенційні наслідки для бізнесу та громадян. Мова буде йти про:

  • перевірки під час карантину та можливий мораторій на податкові перевірки;
  • взаємодію з контролюючими органами в це період;
  • правила роботи бізнесу, який безпосередньо обслуговує клієнтів  (до прикладу, за якими правилами працювати в «червоній» зоні з клієнтами, котрі не мають сертифікату вакцинації, тощо), бізнесу – не менше 60% площі яких призначено для торгівлі продуктами харчування, пальним, ліками, засобами гігієни, побутовою хімією, засобами зв’язку, ветеринарними препаратами, кормами, насінням, тощо.
  • процедуру видачі спецперепусток для проїзду в міському пасажирському транспорті;
  • можливі варіанти підтримки від держави в цей період;
  • деякі питання оподаткування (таксі, медичного страхування), тощо.

Серед спікерів:

Кучер Олексій – Голова Державної регуляторної служби

Рубан Олег – начальник Головного управління ДПСС в м.Київ

Вовнюк Анатолій – заступник Голови ДПСС

Руденко Ірина – Генеральний директор Директорату громадського здоров’я та профилактики захворюваності МОЗ України

Цибко Людмила – Директор Департаменту Державної податкової служби

Забловський Андрій – Керівник Секретаріату Ради підприємців при Кабінеті Міністрів України

Кулеба Олексій – Перший заступник голови КМДА з питань здійснення самоврядних повноважень

Участь медіа можлива за попередньої акредитації на електронну адресу: oksana.myronko@eba.com.ua

За додаткових питань, звертайтесь до Сергія Вербова за адресою: serhii.verbov@eba.com.ua

 

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Сергій Вербов

Зв'язатись
067 406 65 35
Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Оберіть форму відвідування
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: