fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Тренінг: Бути почутим топ-менеджментом! Побудова бізнес-кейсу

  • Дата: 30/03/2018 (ПТ)
  • Мова: англійська
  • Час: 17:00 - 19:00
  • Квиток:безкоштовно для членів EBA
Місце проведення:

офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а

Google Apple Outlook Telegram Bot
  Тренінг: Бути почутим топ-менеджментом! Побудова бізнес-кейсу. Дата: 30 березня2018. Час: 17:00 19:00. Мова: англійська. Квиток: безкоштовно для членів EBA. Місце проведення: офіс EBA, Андріївський узвіз, 1а. Команда EBA Management Development Centre спільно з CITY College The University of Sheffield International Faculty запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Бути почутим топ-менеджментом! Побудова бізнес-кейсу. Коли в організації настає стадія змін або необхідність переоцінки і переомислення нових концептів та ідей, часто (якщо не завжди) для їх імплементації нам потрібна підтримка керівництва. Але, здається, вони не слухають! У даному тренінгу ми зосередимось на тому, щоб Вас почули! Незалежно від того, наскільки хороша Ваша ідея, незалежно від області, керівництво прислуховується до Вас, якщо інформація подається у форматі бізнес-кейсу! Ми розглянемо різноманітні інструменти та методи створення кейсу, щоб надати ті беззаперечні докази, які вимагаються для того, щоб вищезгадане керівництво звернуло увагу на запропоновані Вами ідеї! Результат: учасники матимуть більш чітке уявлення про те, на що звертає увагу керівництво при прийнятті рішень щодо бізнес-кейсу та яким чином як раціонально, так і емоційно їх зацікавити. Тренер: Леслі Самозі (Великобританія), Доктор, Академічний директор програми MBA міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія) Партнер: CITY College The University of Sheffield International Faculty Цільова аудиторія: кожен, хто намагається змусити когось (або певну групу) купити Вашу ідею. Теми для обговорення: Огляд тих сфер, на які має бути направлений бізнес-кейс  - стратегічна, економічна, комерційна, фінансова, менеджмент Існуючі та можливі затрати Доходи від інвестування у проект Аналіз рентабельності Загальний ризик-аналіз проекту Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.Тренери. Леслі Самозі. Доктор, Академічний директор програми MBA міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія). Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анастасія Мутас. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 044 496 06 01.

Команда EBA Management Development Centre спільно з CITY College The University of Sheffield International Faculty запрошують Вас взяти участь у Тренінгу: Бути почутим топ-менеджментом! Побудова бізнес-кейсу.

Коли в організації настає стадія змін або необхідність переоцінки і переомислення нових концептів та ідей, часто (якщо не завжди) для їх імплементації нам потрібна підтримка керівництва. Але, здається, вони не слухають! У даному тренінгу ми зосередимось на тому, щоб Вас почули! Незалежно від того, наскільки хороша Ваша ідея, незалежно від області, керівництво прислуховується до Вас, якщо інформація подається у форматі бізнес-кейсу! Ми розглянемо різноманітні інструменти та методи створення кейсу, щоб надати ті беззаперечні докази, які вимагаються для того, щоб вищезгадане керівництво звернуло увагу на запропоновані Вами ідеї!

Результат: учасники матимуть більш чітке уявлення про те, на що звертає увагу керівництво при прийнятті рішень щодо бізнес-кейсу та яким чином як раціонально, так і емоційно їх зацікавити.

Тренер: Леслі Самозі (Великобританія), Доктор, Академічний директор програми MBA міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія)

Партнер: CITY College The University of Sheffield International Faculty

Цільова аудиторія: кожен, хто намагається змусити когось (або певну групу) “купити” Вашу ідею.

Теми для обговорення:

  • Огляд тих сфер, на які має бути направлений бізнес-кейс  – стратегічна, економічна, комерційна, фінансова, менеджмент
  • Існуючі та можливі затрати
  • Доходи від інвестування у проект
  • Аналіз рентабельності
  • Загальний ризик-аналіз проекту

Реєстрація обов’язкова. Для того, щоб стати учасником, будь ласка, натисніть на кнопку «Реєстрація». Лише члени Асоціації можуть зареєструватись на захід. Кількість слухачів обмежена. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, будь ласка, напишіть на [email protected] або зателефонуйте (044) 496-06-01.

Тренери

1 / 1
Леслі Самозі
Доктор, Академічний директор програми MBA міжнародного факультету Шеффілдського університету (Великобританія)
Леслі Самозі

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анастасія Мутас

Зв'язатись
044 496 06 01

Партнери

Реєстрація
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Зареєструватися Якщо ваша компанія вже є членом ЕВА, і ви маєте персональний кабінет / або хочете створити його - перейдіть, будь ласка, за посиланням.
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: