fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Безбар’єрність у працевлаштуванні. Бізнес-кейси та державна стратегія

  • Дата: 07/02/2024 (СР)
  • Мова: українська (з перекладом)
  • Час: 10:00 - 12:00
  • Початок реєстраціїо 9:30
Місце проведення:

Освіторія ХАБ вул. Князів Острозьких, 2

РЕЄСТРАЦІЯ ОНЛАЙН
Google Apple Outlook Telegram Bot
  Безбар’єрність у працевлаштуванні. Бізнес-кейси та державна стратегія. Дата: 07 лютого2024. Час: 10:00 12:00. Мова: українська (з перекладом). Початок реєстрації о 9:30. Місце проведення: Освіторія ХАБ вул. Князів Острозьких, 2. Посилання на онлайн підключення - https://www.youtube.com/watch?v=LBI6eE1Cbfo В умовах дефіциту кадрів увага до інклюзивних груп, зокрема людей пенсійного віку, людей з інвалідністю, ветеранів та студентів, стає дедалі більш актуальною. Запрошуємо детальніше дослідити важливу тему інклюзивності та адаптації бізнесу до мінливих умов ринку праці під час дискусії «Безбарєрність у працевлаштуванні. Бізнес-кейси та державна стратегія», яка відбудеться офлайн у Києві та в онлайн форматі 07 лютого о 10:00 за київським часом. Ми розглянемо реальні бізнес-кейси, які слугуватимуть яскравими прикладами для інших учасників ринку. Дізнайтеся, як працюють ці інклюзивні практики, які витрати повязані з ними, які програми підтримки доступні як для потенційних працівників, так і для бізнесу, а також роль держави в цьому трансформаційному процесі.                                                                         Також запрошуємо вас взяти участь у новому дослідженні OLX та поділитися своїм досвідом у сфері найму працівників.  ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. До зустрічі!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Анна Мудрик. E-mail [email protected]. Контактний телефон. +380 (67) 218 09 03.

Посилання на онлайн підключення – https://www.youtube.com/watch?v=LBI6eE1Cbfo

В умовах дефіциту кадрів увага до інклюзивних груп, зокрема людей пенсійного віку, людей з інвалідністю, ветеранів та студентів, стає дедалі більш актуальною. Запрошуємо детальніше дослідити важливу тему інклюзивності та адаптації бізнесу до мінливих умов ринку праці під час дискусії «Безбар‘єрність у працевлаштуванні. Бізнес-кейси та державна стратегія», яка відбудеться офлайн у Києві та в онлайн форматі 07 лютого о 10:00 за київським часом.

Ми розглянемо реальні бізнес-кейси, які слугуватимуть яскравими прикладами для інших учасників ринку. Дізнайтеся, як працюють ці інклюзивні практики, які витрати пов’язані з ними, які програми підтримки доступні як для потенційних працівників, так і для бізнесу, а також роль держави в цьому трансформаційному процесі.

                                                                       

Також запрошуємо вас взяти участь у новому дослідженні OLX та поділитися своїм досвідом у сфері найму працівників. 

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Будь ласка, зверніть увагу, що кількість місць обмежена. Попередня реєстрація обовʼязкова, і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

До зустрічі!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Анна Мудрик

Зв'язатись
+380 (67) 218 09 03
Зареєструватися
Ім'я
Прізвище
Назва компанії
Посада
Контактний телефон
E-mail
Зареєструватися
Закрити - 0
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: