fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запустила Робочу групу з питань ветеранської політики

29/ 05/ 2024
  Європейська Бізнес Асоціація запустила Робочу групу з питань ветеранських практик та політик в рамках ESG Хабу. Метою Робочої групи є обмін досвідом між бізнесами щодо аспектів та практик інтеграції ветеранів, консультація щодо змін в законодавстві та напрацювання законодавчих ініціатив, робота з профільними  Міністерствами, Службою Зайнятості, громадами та місцевими органами управління, благодійними фондами та ГО, які надають ветеранські послуги задля створення нормальних умов для інтеграції, робота з освітніми інституціями тощо. Учасниками Робочої групи є бізнес-члени Європейської Бізнес Асоціації, які мають досвід, експертизу та відповідні ветеранські практики. Перелік основних питань, з якими працюватиме Робоча група: повернення та інтеграція демобілізованих працівників на робочі місця; потреба ветеранів щодо юридичної підтримки; потреба ветеранів щодо психологічної підтримки; ветеранське підприємництво; розробка програм та ініціатив для підтримки ветеранів на робочому місці, підвищення кваліфікації та професійного розвитку; аналіз військових практик та політик інших країн; комплексний підхід при створенні законодавчих ініціатив; спрощена процедура протезувань; підтримка сімей працівників які служать\ загинули; охорона праці. Головою робочої групи з питань ветеранських практик є Володимир Забела, керівник з регіонального розвитку МХП. Керівником робочої групи від Європейської Бізнес Асоціації є Тетяна Карельська, керівниця напрямку управління персоналом та ESG. Tетяна Карельська. Kерівниця напрямку управління персоналом та ESG Європейської Бізнес Асоціації. Вже зараз гостро стоїть необхідність напрацювання системи для повернення наших захисників до цивільного життя, успішної інтеграції. Водночас, освітньої перепідготовки, перепідготовки законодавства, навчання відповідних фахівців тощо займає час. Ми як спільнота соціально-відповідального бізнесу розуміємо та вже зараз починаємо вести активну роботу в цьому напрямі, адже ветерани та ветеранки – це потужна висококваліфікована робоча сила і бізнес буде радий запросити до себе на роботу людей з таким досвідом. А політика ветеранських підприємств, це, власне, буде основа економічного відновлення.

Європейська Бізнес Асоціація запустила Робочу групу з питань ветеранських практик та політик в рамках ESG Хабу.

Метою Робочої групи є обмін досвідом між бізнесами щодо аспектів та практик інтеграції ветеранів, консультація щодо змін в законодавстві та напрацювання законодавчих ініціатив, робота з профільними  Міністерствами, Службою Зайнятості, громадами та місцевими органами управління, благодійними фондами та ГО, які надають ветеранські послуги задля створення нормальних умов для інтеграції, робота з освітніми інституціями тощо.

Учасниками Робочої групи є бізнес-члени Європейської Бізнес Асоціації, які мають досвід, експертизу та відповідні ветеранські практики.

Перелік основних питань, з якими працюватиме Робоча група:

  • повернення та інтеграція демобілізованих працівників на робочі місця;
  • потреба ветеранів щодо юридичної підтримки;
  • потреба ветеранів щодо психологічної підтримки;
  • ветеранське підприємництво;
  • розробка програм та ініціатив для підтримки ветеранів на робочому місці, підвищення кваліфікації та професійного розвитку;
  • аналіз військових практик та політик інших країн;
  • комплексний підхід при створенні законодавчих ініціатив;
  • спрощена процедура протезувань;
  • підтримка сімей працівників які служать\ загинули;
  • охорона праці.

Головою робочої групи з питань ветеранських практик є Володимир Забела, керівник з регіонального розвитку МХП.

Керівником робочої групи від Європейської Бізнес Асоціації є Тетяна Карельська, керівниця напрямку управління персоналом та ESG.

Tетяна Карельська Kерівниця напрямку управління персоналом та ESG Європейської Бізнес Асоціації
Вже зараз гостро стоїть необхідність напрацювання системи для повернення наших захисників до цивільного життя, успішної інтеграції. Водночас, освітньої перепідготовки, перепідготовки законодавства, навчання відповідних фахівців тощо займає час. Ми як спільнота соціально-відповідального бізнесу розуміємо та вже зараз починаємо вести активну роботу в цьому напрямі, адже ветерани та ветеранки – це потужна висококваліфікована робоча сила і бізнес буде радий запросити до себе на роботу людей з таким досвідом. А політика ветеранських підприємств, це, власне, буде основа економічного відновлення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: