fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА запрошує профільний Комітет ВРУ з енергетики до діалогу

22/ 04/ 2021
  Європейська Бізнес Асоціація завжди виступала та виступає за конструктивний та  прозорий діалог між бізнесом та владою. Різність думок і позицій це нормально, і саме в ході конструктивної дискусії опоненти мають можливість у цивілізований спосіб доводити власні аргументи. Безумовно, ми розуміємо, що позиція бізнес-спільноти не завжди може підтримуватись органами державної влади, і навпаки. Власне тому, ми регулярно запрошуємо представників влади до зустрічей, аби обговорювати та аргументувати позиції сторін. Ми переконані, що це є цивілізований шлях побудови діалогу в демократичному процесі законотворчості, ніж просто кулуарні звинувачення та дискредитацію в соціальних мережах. Так, розуміючи складність і сенситивність питань в енергетичній сфері, Енергетичний комітет ЕВА, який об’єднує компанії -виробників енергії неодноразово запрошував до зустрічі Голову парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса, аби пропозиції та коментарі бізнесу та влади можна було обговорити та разом напрацювати такі необхідні для енергетичної стабільності та незалежності України реформи. Тож сподіваємося, що  пан Герус замість дистанційних коментарів щодо діяльності Асоціації в соціальних мережах все ж таки прийме наше запрошення і нам все ж вдасться в рамках зустрічі обговорити, які є червоні лінії сектору та в якому напрямку варто рухатись, аби їх вирішувати.   Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Європейська Бізнес Асоціація завжди виступала та виступає за конструктивний та  прозорий діалог між бізнесом та владою.

Різність думок і позицій це нормально, і саме в ході конструктивної дискусії опоненти мають можливість у цивілізований спосіб доводити власні аргументи. Безумовно, ми розуміємо, що позиція бізнес-спільноти не завжди може підтримуватись органами державної влади, і навпаки. Власне тому, ми регулярно запрошуємо представників влади до зустрічей, аби обговорювати та аргументувати позиції сторін.

Ми переконані, що це є цивілізований шлях побудови діалогу в демократичному процесі законотворчості, ніж просто кулуарні звинувачення та дискредитацію в соціальних мережах.

Так, розуміючи складність і сенситивність питань в енергетичній сфері, Енергетичний комітет ЕВА, який об’єднує компанії -виробників енергії неодноразово запрошував до зустрічі Голову парламентського комітету з питань енергетики та житлово-комунальних послуг Андрія Геруса, аби пропозиції та коментарі бізнесу та влади можна було обговорити та разом напрацювати такі необхідні для енергетичної стабільності та незалежності України реформи.

Тож сподіваємося, що  пан Герус замість дистанційних коментарів щодо діяльності Асоціації в соціальних мережах все ж таки прийме наше запрошення і нам все ж вдасться в рамках зустрічі обговорити, які є червоні лінії сектору та в якому напрямку варто рухатись, аби їх вирішувати.

 

Більш оперативно про новини Асоціації можна дізнатися на нашому Telegram-каналі – EBAUkraine.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: