fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА закликає припинити бізнес у/з Росією

28/ 02/ 2022
  Вся Україна об’єдналась проти ганебної агресії – війни, яку розв’язала Росія проти України.  Але ми бачимо беззаперечну хоробрість українського народу, українських правоохоронних органів та військових. Президент Україна та уся провладна команда демонструють абсолютне лідерство і увесь бізнес ними пишається та дякує! Всі ви – герої! І ми віримо, що подолаємо ворога та відновимо мир на нашій землі. Проте зараз, як ніколи, Україні потрібна підтримка бізнесу та гучний голос! Європейські та американські виробники (Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, General Motors, Land Rover, Jaguar, Bentley, Rolls-Royce) масово відмовляються від постачання автомобілів в Росію через атаку на Україну.  Ощадбанк заблокував усі операції, які можуть здійснюватись за допомогою платіжних карток країн-агресорів – Російської Федерації  та Білорусі. Зняття готівкових коштів у банкоматній мережі банку, будь-які перекази, оплата товарів через POS-термінали та інформаційно-платіжні термінали банку російськими та білоруськими картками неможливі. І, по рішенню НБУ, це мають зробити усі банки. В той же час, було б чудово підтримати цю тенденцію іншому бізнесу та припинити бізнес у/з Росією – адже мир, життя та справедливість набагато важливіші за гроші! Тож Європейська Бізнес Асоціація закликає бізнес приєднуватись до переліку свідомих компаній та зупиняти бізнес у/з Росією.  Якщо ваша компанія вже це зробила або планує – прохання нам повідомляти на [email protected] Все буде Україна!

Вся Україна об’єдналась проти ганебної агресії – війни, яку розв’язала Росія проти України. 

Але ми бачимо беззаперечну хоробрість українського народу, українських правоохоронних органів та військових. Президент Україна та уся провладна команда демонструють абсолютне лідерство і увесь бізнес ними пишається та дякує! Всі ви – герої! І ми віримо, що подолаємо ворога та відновимо мир на нашій землі. Проте зараз, як ніколи, Україні потрібна підтримка бізнесу та гучний голос!

Європейські та американські виробники (Audi, Volkswagen, Skoda, Porsche, General Motors, Land Rover, Jaguar, Bentley, Rolls-Royce) масово відмовляються від постачання автомобілів в Росію через атаку на Україну. 

Ощадбанк заблокував усі операції, які можуть здійснюватись за допомогою платіжних карток країн-агресорів – Російської Федерації  та Білорусі. Зняття готівкових коштів у банкоматній мережі банку, будь-які перекази, оплата товарів через POS-термінали та інформаційно-платіжні термінали банку російськими та білоруськими картками неможливі. І, по рішенню НБУ, це мають зробити усі банки.

В той же час, було б чудово підтримати цю тенденцію іншому бізнесу та припинити бізнес у/з Росією – адже мир, життя та справедливість набагато важливіші за гроші!

Тож Європейська Бізнес Асоціація закликає бізнес приєднуватись до переліку свідомих компаній та зупиняти бізнес у/з Росією. 

Якщо ваша компанія вже це зробила або планує – прохання нам повідомляти на [email protected]

Все буде Україна!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: