fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА вітає цифровізацію 13 найпопулярніших ліцензій для бізнесу 

12/ 08/ 2021
  Уряд розпочинає експеримент з переведення в електронний формат дозвільно-ліцензійних процедур. Відповідне рішення було ухвалено 11 серпня, на черговому засіданні Уряду.  У межах реалізації експериментального проекту «Е-дозвіл» для отримання однієї з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу достатньо буде подати онлайн-заявку через «Дію».  Для участі в експериментальному проекті були відібрані топ-13 за популярністю ліцензій: роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин); роздрібна торгівля тютюновими виробами; роздрібна торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах оптова торгівля алкогольними напоями; оптова торгівля тютюновими виробами; оптова торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах оптова торгівля пальним; зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки); провадження туроператорської діяльності; провадження господарської діяльності з ветеринарної практики; провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів; провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти; посередництво у працевлаштуванні за кордоном. Реалізація проекту передбачає цифровізацію повного циклу процедур у сфері ліцензування та автоматичну видачу ліцензії, там де не передбачено додаткових перевірок документів при подачі заяви.  Також за підприємцями зберігається право подавати документи у паперовій формі. Таким чином, у бізнеса зявиться право вибору способу подання заяви – в електронній формі чи паперовій.  Експеримент триватиме з 1 листопада 2021 до 31 жовтня 2023 року. Після його завершення планується  внесення до Верховної Ради України проекту Закону щодо спрощення умов надання ліцензій. Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду за електронізацію ліцензійних процесів. Сподіваємось, електронна система працюватиме ефективно та без збоїв.   

Уряд розпочинає експеримент з переведення в електронний формат дозвільно-ліцензійних процедур. Відповідне рішення було ухвалено 11 серпня, на черговому засіданні Уряду. 

У межах реалізації експериментального проекту «Е-дозвіл» для отримання однієї з 13 найпопулярніших ліцензій бізнесу достатньо буде подати онлайн-заявку через «Дію». 

Для участі в експериментальному проекті були відібрані топ-13 за популярністю ліцензій:

 • роздрібна торгівля алкогольними напоями (крім столових вин);
 • роздрібна торгівля тютюновими виробами;
 • роздрібна торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах
 • оптова торгівля алкогольними напоями;
 • оптова торгівля тютюновими виробами;
 • оптова торгівля рідинами, що використовуються в електронних сигаретах
 • оптова торгівля пальним;
 • зберігання пального (виключно для потреб власного споживання чи промислової переробки);
 • провадження туроператорської діяльності;
 • провадження господарської діяльності з ветеринарної практики;
 • провадження господарської діяльності з обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів;
 • провадження господарської діяльності у сфері дошкільної освіти;
 • посередництво у працевлаштуванні за кордоном.

Реалізація проекту передбачає цифровізацію повного циклу процедур у сфері ліцензування та автоматичну видачу ліцензії, там де не передбачено додаткових перевірок документів при подачі заяви. 

Також за підприємцями зберігається право подавати документи у паперовій формі. Таким чином, у бізнеса з’явиться право вибору способу подання заяви – в електронній формі чи паперовій. 

Експеримент триватиме з 1 листопада 2021 до 31 жовтня 2023 року. Після його завершення планується  внесення до Верховної Ради України проекту Закону щодо спрощення умов надання ліцензій.

Європейська Бізнес Асоціація дякує Уряду за електронізацію ліцензійних процесів. Сподіваємось, електронна система працюватиме ефективно та без збоїв. 

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: