fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА розпочинає дослідження настроїв малого бізнесу в Україні

01/ 12/ 2020
  Європейська Бізнес Асоціація запрошує підприємців долучитися до дослідження настроїв малого бізнесу в Україні. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. За результатами опитування буде складений інтегральний Індекс, який дозволить оцінити поточний бізнес-клімат та динаміку розвитку малого підприємництва в Україні. Дослідження проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з виданням Mind.ua. ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ вперше був проведений Європейською Бізнес Асоціацією у 2017 році в рамках проєкту Unlimit Ukraine. Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток. Unlimit Ukraine – платформа для розвитку малого та мікробізнесу, створена на базі Європейської Бізнес Асоціації. Проєкт надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи та консультації, участь у спецпроєктах, діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проєкту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності. Медіа-партнер

Європейська Бізнес Асоціація запрошує підприємців долучитися до дослідження настроїв малого бізнесу в Україні. Для участі необхідно заповнити анкету за посиланням. За результатами опитування буде складений інтегральний Індекс, який дозволить оцінити поточний бізнес-клімат та динаміку розвитку малого підприємництва в Україні. Дослідження проводиться в рамках проєкту Unlimit Ukraine Європейської Бізнес Асоціації у партнерстві з виданням Mind.ua.

ІНДЕКС НАСТРОЇВ МАЛОГО БІЗНЕСУ вперше був проведений Європейською Бізнес Асоціацією у 2017 році в рамках проєкту Unlimit Ukraine. Мета дослідження – співпраця з малим і мікробізнесом та аналіз точок зростання, які стимулюватимуть його розвиток.

Unlimit Ukraine – платформа для розвитку малого та мікробізнесу, створена на базі Європейської Бізнес Асоціації. Проєкт надає комплексну підтримку для малого та мікробізнесу через освітні заходи та консультації, участь у спецпроєктах, діагностику проблем бізнесу й обговорення актуальних для нього питань. Учасником проєкту може стати малий і мікробізнес із формою власності ФОП без обмеження видів діяльності.

Медіа-партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: