fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕВА представляє нову можливість – «Спеціальні пропозиції»

03/ 08/ 2020
  Як допомогти бізнесу гучніше говорити про існуючі товари, послуги? Як створити платформу для пошуку партнера та промо? Як акцентувати увагу на існуючих можливостях в час онлайну? Саме цими питаннями ми керувалися, створюючи опцію «Спеціальні пропозиції». Вкладаючи у розробку нової опції бажання дистанційно поєднувати компанії з користю для бізнесу і без додаткових часових витрат, ми ще не усвідомлювали, що нам віщуватиме 2020 рік.  Отож, сьогодні ми радо представляємо нову опцію Асоціації – «Спеціальні пропозиції», де компанія може представити власні товари та послуги. Вже присутні на майданчику можливості від 13 компаній. Тож запрошуємо вас завітати до розділу «Спеціальні пропозиції» ліворуч у меню вашого персонального кабінету (на сайті ЕВА) або за посиланням (спершу необхідна авторизація на сайті). Спеціальні пропозиції в персональному кабінеті – на наш погляд, корисна можливість для промо товарів і послуг компаній на платформі Європейської Бізнес Асоціації. Опція дає змогу: співробітникам компаній-членів Асоціації отримати індивідуальний бонус на улюблені товари чи послуги компаніям-членам знайти рекомендованого Асоціацією бізнес-партнера Якщо у вас виникли питання чи є бажання розмістити спеціальну пропозицію від своєї компанії, звертайтеся за деталями до персонального менеджера вашої компанії або за адресою membership@eba.com.ua.

Як допомогти бізнесу гучніше говорити про існуючі товари, послуги? Як створити платформу для пошуку партнера та промо? Як акцентувати увагу на існуючих можливостях в час онлайну?

Саме цими питаннями ми керувалися, створюючи опцію «Спеціальні пропозиції». Вкладаючи у розробку нової опції бажання дистанційно поєднувати компанії з користю для бізнесу і без додаткових часових витрат, ми ще не усвідомлювали, що нам віщуватиме 2020 рік. 

Отож, сьогодні ми радо представляємо нову опцію Асоціації – «Спеціальні пропозиції», де компанія може представити власні товари та послуги. Вже присутні на майданчику можливості від 13 компаній. Тож запрошуємо вас завітати до розділу «Спеціальні пропозиції» ліворуч у меню вашого персонального кабінету (на сайті ЕВА) або за посиланням (спершу необхідна авторизація на сайті). Спеціальні пропозиції в персональному кабінеті – на наш погляд, корисна можливість для промо товарів і послуг компаній на платформі Європейської Бізнес Асоціації.

Опція дає змогу:

  • співробітникам компаній-членів Асоціації отримати індивідуальний бонус на улюблені товари чи послуги
  • компаніям-членам знайти рекомендованого Асоціацією бізнес-партнера

Якщо у вас виникли питання чи є бажання розмістити спеціальну пропозицію від своєї компанії, звертайтеся за деталями до персонального менеджера вашої компанії або за адресою membership@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: