fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Європейська Бізнес Асоціація провела чергову зустріч з Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України

18/ 05/ 2017
  Європейська Бізнес Асоціація провела чергову зустріч з Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України, до участі в якій долучилися близько трьохсот представників компаній. Для бізнесу було надзвичайно важливо почути запевнення в тому, що український Уряд ставить собі за завдання постійну ефективну підтримку реального сектору. Економічне зростання – один з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів України. У цьому контексті значні зусилля спрямовуються на залучення та захист іноземних інвестицій. А отже, влада прагне втілювати реальні кроки для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні. Так, Уряду вже вдалося змінити на краще податкове законодавство, впровадити нову прозору систему відшкодування ПДВ, розпочати масштабну дерегуляцію, до того ж запустити реформування самого Уряду – близько десяти Міністерств проходять певну реорганізацію. До того ж, Кабінет Міністрів визначив п’ять пріоритетних напрямів розвитку, яким надаватиметься цілковита підтримка Уряду. Це пенсійна реформа, приватизація неефективних державних активів, аграрна реформа, освіта та охорона здоров’я. Зі свого боку Асоціація також активно працює над впровадженням життєво необхідних реформ для української економіки. Тому ряд важливих для бізнесу питань все ще потребує уваги Прем’єр-міністра, які представники компаній більш детального обговорили з паном Гройсманом у ході зустрічі. Представники Комітетів Асоціації мали можливість адресувати свої запити та передати необхідні матеріали безпосередньо Прем’єр-міністру. Зокрема, були підняті деякі питання охорони здоров’я, діяльності правоохоронних органів, митного оформлення товарів, поводження з відходами, в тому числі й небезпечними, суднобудівництва та річкової логістики, молочної галузі, ветеринарних препаратів. Ми щиро дякуємо Прем’єр-міністру за готовність до відкритого діалогу та сподіваємося й надалі регулярно проводити такі зустрічі!

Європейська Бізнес Асоціація провела чергову зустріч з Володимиром Гройсманом, Прем’єр-міністром України, до участі в якій долучилися близько трьохсот представників компаній. Для бізнесу було надзвичайно важливо почути запевнення в тому, що український Уряд ставить собі за завдання постійну ефективну підтримку реального сектору.

Економічне зростання – один з пріоритетів діяльності Кабінету Міністрів України. У цьому контексті значні зусилля спрямовуються на залучення та захист іноземних інвестицій. А отже, влада прагне втілювати реальні кроки для поліпшення умов ведення бізнесу в Україні. Так, Уряду вже вдалося змінити на краще податкове законодавство, впровадити нову прозору систему відшкодування ПДВ, розпочати масштабну дерегуляцію, до того ж запустити реформування самого Уряду – близько десяти Міністерств проходять певну реорганізацію.

До того ж, Кабінет Міністрів визначив п’ять пріоритетних напрямів розвитку, яким надаватиметься цілковита підтримка Уряду. Це пенсійна реформа, приватизація неефективних державних активів, аграрна реформа, освіта та охорона здоров’я. Зі свого боку Асоціація також активно працює над впровадженням життєво необхідних реформ для української економіки. Тому ряд важливих для бізнесу питань все ще потребує уваги Прем’єр-міністра, які представники компаній більш детального обговорили з паном Гройсманом у ході зустрічі.

Представники Комітетів Асоціації мали можливість адресувати свої запити та передати необхідні матеріали безпосередньо Прем’єр-міністру. Зокрема, були підняті деякі питання охорони здоров’я, діяльності правоохоронних органів, митного оформлення товарів, поводження з відходами, в тому числі й небезпечними, суднобудівництва та річкової логістики, молочної галузі, ветеринарних препаратів.

Ми щиро дякуємо Прем’єр-міністру за готовність до відкритого діалогу та сподіваємося й надалі регулярно проводити такі зустрічі!

01/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: