fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Euromoney визнав A-Club найкращим сервісом приватного банкінгу в Україні

12/ 02/ 2020
  Авторитетне міжнародне видання Euromoney визнало A-Club Альфа-Банку Україна сервісом приватного банкінгу №1 в Україні. Банк отримує цю нагороду пятий рік поспіль за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2020. A-Club, підрозділ Альфа-Банку Україна, що спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні заможних клієнтів, отримав чергову нагороду журналу як найкращий сервіс серед українських фінустанов у номінації Best Private Banking Services Overall. Також Euromoney відзначив лідерські позиції сервісу A-Club в обслуговуванні клієнтів з високим рівнем достатку: номінація Mega High Net Worth Clients (капітал від 250 млн доларів США) – I місце, номінація Ultra High Net Worth Clients (капітал від 30 до 250 млн доларів США) – I місце, номінація High Net Worth Clients (капітал від 5 до 30 млн доларів США) – IV місце. Крім того, видання відзначило досягнення команди A-Club в обслуговуванні власників бізнесу (номінація Serving Business Owners), а також впровадженні інноваційних технологій (номінація Innovative or Emerging Technology Adoption). Журнал Euromoney – фінансове видання зі штаб-квартирою в Лондоні, яке видається з 1969 року і вважається одним з найавторитетніших ЗМІ про фінансовий ринок у всьому світі.

Авторитетне міжнародне видання Euromoney визнало A-Club Альфа-Банку Україна сервісом приватного банкінгу №1 в Україні. Банк отримує цю нагороду п’ятий рік поспіль за результатами щорічного дослідження Private Banking and Wealth Management 2020.

A-Club, підрозділ Альфа-Банку Україна, що спеціалізується на приватному банківському обслуговуванні заможних клієнтів, отримав чергову нагороду журналу як найкращий сервіс серед українських фінустанов у номінації Best Private Banking Services Overall. Також Euromoney відзначив лідерські позиції сервісу A-Club в обслуговуванні клієнтів з високим рівнем достатку:

  • номінація Mega High Net Worth Clients (капітал від 250 млн доларів США) – I місце,
  • номінація Ultra High Net Worth Clients (капітал від 30 до 250 млн доларів США) – I місце,
  • номінація High Net Worth Clients (капітал від 5 до 30 млн доларів США) – IV місце.

Крім того, видання відзначило досягнення команди A-Club в обслуговуванні власників бізнесу (номінація Serving Business Owners), а також впровадженні інноваційних технологій (номінація Innovative or Emerging Technology Adoption).

Журнал Euromoney – фінансове видання зі штаб-квартирою в Лондоні, яке видається з 1969 року і вважається одним з найавторитетніших ЗМІ про фінансовий ринок у всьому світі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: