fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

АЛЬФА-БАНК

ПАТ «Альфа-Банк» (Альфа-Банк, Банк) – це великий комерційний український  банк з міжнародним капіталом, один з найбільш надійних банків України.  Згідно з рейтингом Національного банку України, Банк входить до топ-10 найбільших банків країни за розміром активів.

Банк займає провідні позиції в усіх сегментах банківського ринку України та надає зручні сучасні банківські продукти та рішення всім категоріям клієнтів, від приватних осіб до найбільших компаній.

Банк також є одним із лідерів у запровадженні нових технологій та діджитал-сервісів.

Альфа-Банк Україна входить до приватної інвестиційної холдингової групи ABH Holdings S.A. (ABHH) з головним офісом у Люксембурзі та інвестиціями в фінансовий бізнес на території країн СНД і Європи, зокрема, ABHH володіє компаніями в Україні, Росії, Казахстані, Білорусі та Нідерландах.

Досягнення Банку на українському ринку підтверджені численними рейтингами та дослідженнями. Банк має рейтинги від міжнародного рейтингового агентства Fitch Ratings (B-/AA(ukr), прогноз: Стабільний) та національного рейтингового агентства Експерт-Рейтинг (uaAAA, прогноз: Стабільний). Авторітетне міжнародне видання Global Finance визнало Альфа-Банк найнадійнішим банком країни у 2017 році.

Альфа-Банк є відповідальним корпоративним підприємством та бере участь у сталому розвитку суспільства. Банк веде прозорий бізнес і працює над підвищенням стандартів звітності та розкриття інформації.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: