fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

ЕРАМ запрошує старшокласників на безкоштовне навчання основам ІТ

19/ 11/ 2021
  Протягом трьох місяців в ЕРАМ University розказуватимуть школярам про сучасні ІТ-професії та технології, а також про те, як влаштована ця сфера. Навчання на Pre-Junior Program безкоштовне, але потрапити зможуть не всі. Від кандидатів чекають зацікавленості та певного рівня підготовки, адже передбачене також вивчення основ програмування, веб-розробки  та хмарних сервісів. За статистикою значна кількість студентів на середині навчання в університеті не уявляє себе в професії, отже велика частина школярів обирають професію не усвідомлено. Pre-Junior Program має на меті допомогти старшокласникам сформувати уявлення про сучасну ІТ-галузь, професії та побачити роботу ІТ компанії «зсередини». Це допоможе уникнути подальших розчарувань через викривлені уявлення про специфіку і вимоги індустрії. Результати пілотного проєкту, який навесні цього року зібрав декілька сотень зацікавлених школярів, довів важливість подібних профорієнтаційних ініціатив.   Програма розроблена практиками з ЕРАМ спеціально для школярів, які цікавляться технологіями та хочуть отримати базові знання та навички в розробці програмного забезпечення. «Попри популярність ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів, розуміння, як влаштована галузь і яке місце я можу в ній зайняти, - часто бракує. Ми пропонуємо учасникам Pre-Junior Program дізнатися про види компаній, ролі та методології, інструменти для роботи з кодом, а також спеціальний блок про гнучкі навички (soft-skills). Крім того, в них буде можливість пройти поглиблені заняття з напрямків Front-end, C#, а також хмарних технологій на вибір. Тому важливо, щоб кандидати в програму мали бажання і готовність поєднувати навчання з тренером і самонавчання. Після закінчення випускники програми отримають спеціальні сертифікати», - коментує Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ University. Зареєструватися та отримати більше деталей про програму можна до 29 листопада. Початок навчання 17 січня 2022 р. Програма проходитиме онлайн, тому приєднатися і отримати свій перший досвід від експертів ЕРАМ University зможуть учні з усіх куточків країни.   EPAM University в Україні реалізовує освітні програми за більш ніж 20 найпопулярнішими ІТ напрямами. Серед них JAVA, FrontEnd, .NET, Software Testing, Test Automation, Devops, Python, PHP, Android Development, iOS Development та ін. Щороку кілька тисяч випускників програм отримують можливість почати співпрацю з компанією ЕРАМ Україна. В Україні ЕРАМ University співпрацює з понад 30 провідними вишами, серед них Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка» , Національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»  и та ін. Більше інформації про діяльність EPAM University можна на сайті, Facebook сторінці чи телеграм каналі.  

Протягом трьох місяців в ЕРАМ University розказуватимуть школярам про сучасні ІТ-професії та технології, а також про те, як влаштована ця сфера. Навчання на Pre-Junior Program безкоштовне, але потрапити зможуть не всі. Від кандидатів чекають зацікавленості та певного рівня підготовки, адже передбачене також вивчення основ програмування, веб-розробки  та хмарних сервісів.

За статистикою значна кількість студентів на середині навчання в університеті не уявляє себе в професії, отже велика частина школярів обирають професію не усвідомлено. Pre-Junior Program має на меті допомогти старшокласникам сформувати уявлення про сучасну ІТ-галузь, професії та побачити роботу ІТ компанії «зсередини». Це допоможе уникнути подальших розчарувань через викривлені уявлення про специфіку і вимоги індустрії. Результати пілотного проєкту, який навесні цього року зібрав декілька сотень зацікавлених школярів, довів важливість подібних профорієнтаційних ініціатив.  

Програма розроблена практиками з ЕРАМ спеціально для школярів, які цікавляться технологіями та хочуть отримати базові знання та навички в розробці програмного забезпечення. «Попри популярність ІТ-спеціальностей серед абітурієнтів, розуміння, як влаштована галузь і яке місце я можу в ній зайняти, – часто бракує. Ми пропонуємо учасникам Pre-Junior Program дізнатися про види компаній, ролі та методології, інструменти для роботи з кодом, а також спеціальний блок про гнучкі навички (soft-skills). Крім того, в них буде можливість пройти поглиблені заняття з напрямків Front-end, C#, а також хмарних технологій на вибір. Тому важливо, щоб кандидати в програму мали бажання і готовність поєднувати навчання з тренером і самонавчання. Після закінчення випускники програми отримають спеціальні сертифікати», – коментує Денис Гриньов, керівник навчальних програм ЕРАМ University.

Зареєструватися та отримати більше деталей про програму можна до 29 листопада. Початок навчання 17 січня 2022 р. Програма проходитиме онлайн, тому приєднатися і отримати свій перший досвід від експертів ЕРАМ University зможуть учні з усіх куточків країни.  

EPAM University в Україні реалізовує освітні програми за більш ніж 20 найпопулярнішими ІТ напрямами. Серед них JAVA, FrontEnd, .NET, Software Testing, Test Automation, Devops, Python, PHP, Android Development, iOS Development та ін. Щороку кілька тисяч випускників програм отримують можливість почати співпрацю з компанією ЕРАМ Україна.

В Україні ЕРАМ University співпрацює з понад 30 провідними вишами, серед них Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут імені Ігоря Сікорського», Національний університет «Львівська політехніка» , Національний університет ім. Шевченка, Харківський національний університет радіоелектроніки, Національний технічний університет «Харківський політехнічний інститут»  и та ін. Більше інформації про діяльність EPAM University можна на сайті, Facebook сторінці чи телеграм каналі.  

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: