fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

«Емоційне вигорання»

24/ 09/ 2021
  Енергія на нулі, долає хронічна втома стимулів для роботи і причин для радості, здається, не залишилось… Ви відчували щось подібне? Якщо ні, тоді Ви один з небагатьох щасливчиків, якщо так, ми Вас вітаємо – це було «Емоційне вигорання». Не будемо «Ставити діагнози» або «Вішати ярлики», сьогодні поділимось власним досвідом. Ми провели ряд досліджень, опитали колег та клієнтів, говорили з модним коучем та сином  маминої подруги, підіймалися високо в гори та спускались в глибокі печери ! До Вашої уваги 7 рецептів від компанії Dynasty Law & Investment: Навіть Супер-героям потрібен відпочинок Найочевидніший, але дієвий варіант. Емоційне вигорання – це, перш за все, виснаження. Інтелектуальне, емоційне та фізичне. Навіть якщо у вас досить ненапружена сидяча робота, щоденна рутина без світла в кінці тунелю може призвести до вигорання. Навіть якщо ви обожнюєте свою роботу і щоранку прокидаєтеся з думками про неї, перерва потрібна всім. Медитація Усе дуже просто: сядьте, заплющіть очі та звільніть голову від тривожних думок. Дихайте глибоко. Ще краще — промовляти (вголос чи подумки) позитивні афірмації. Наприклад: “Усе добре”, “Я спокійний”, «Мій адвокат із Dynasty Law & Investment». Усього лише кілька хвилин медитації вдень чи перед сном у довгостроковій перспективі зроблять вас набагато стійкішими до стресу. Спорт Одна з причин вигорання полягає, як не дивно, у відсутності регулярних фізичних навантажень. Особливо якщо у вас сидяча офісна робота перед монітором. Краще, обрати вправи що хоч якось повязані з хобі (можете кататися на велосипеді, вигулювати собаку на пробіжці або бігати по квартирі за кішкою). Сон Варто лише раз порушити звичний режим, як мозок буде кілька днів відходити, а тіло почуватиметься виснаженим. Якщо ви щоночі спите 7-8 годин, то до вас жодних претензій, але якщо ви регулярно жертвуєте сном заради важливіших справ, то час це припинити. Зелений чай П’єте на роботі каву чи енергетичні напої? Варто перейти на зелений чай та щодня випивати 1-2 чашки. Кофеїн у чаї діє м’якше, ніж у кавових напоях. Високий вміст антиоксидантів знімає втому, а підвищення рівня серотоніну — гормону радості — допоможе нервовій системі впоратися з наслідками сильного стресу. Творчість Малюйте, співайте, слухайте музику, танцюйте – дайте вихід емоціям! Дослідження науковців із Цюрихського університету довело позитивний вплив музики на самопочуття, когнітивні здібності й нервову систему.  Зустріч з рідними та друзями Ви давно телефонували рідним, просто-так, а як поживає університецький друг и його кумедний пес? Ваші рідні потребують уваги, саме вони стануть для Вас опорою та натхненням! Компанія Dynasty Law & Investment, бажає Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, нехай осіння хандра обійде Вас стороною)

Енергія на нулі, долає хронічна втома стимулів для роботи і причин для радості, здається, не залишилось… Ви відчували щось подібне? Якщо ні, тоді Ви один з небагатьох щасливчиків, якщо так, ми Вас вітаємо – це було «Емоційне вигорання».

Не будемо «Ставити діагнози» або «Вішати ярлики», сьогодні поділимось власним досвідом. Ми провели ряд досліджень, опитали колег та клієнтів, говорили з модним коучем та сином  маминої подруги, підіймалися високо в гори та спускались в глибокі печери !

До Вашої уваги 7 рецептів від компанії Dynasty Law & Investment:

Навіть Супер-героям потрібен відпочинок

Найочевидніший, але дієвий варіант. Емоційне вигорання – це, перш за все, виснаження. Інтелектуальне, емоційне та фізичне. Навіть якщо у вас досить ненапружена сидяча робота, щоденна рутина без світла в кінці тунелю може призвести до вигорання. Навіть якщо ви обожнюєте свою роботу і щоранку прокидаєтеся з думками про неї, перерва потрібна всім.

Медитація

Усе дуже просто: сядьте, заплющіть очі та звільніть голову від тривожних думок. Дихайте глибоко. Ще краще — промовляти (вголос чи подумки) позитивні афірмації. Наприклад: “Усе добре”, “Я спокійний”, «Мій адвокат із Dynasty Law & Investment».

Усього лише кілька хвилин медитації вдень чи перед сном у довгостроковій перспективі зроблять вас набагато стійкішими до стресу.

Спорт

Одна з причин вигорання полягає, як не дивно, у відсутності регулярних фізичних навантажень. Особливо якщо у вас сидяча офісна робота перед монітором. Краще, обрати вправи що хоч якось пов’язані з хобі (можете кататися на велосипеді, вигулювати собаку на пробіжці або бігати по квартирі за кішкою).

Сон

Варто лише раз порушити звичний режим, як мозок буде кілька днів відходити, а тіло почуватиметься виснаженим. Якщо ви щоночі спите 7-8 годин, то до вас жодних претензій, але якщо ви регулярно жертвуєте сном заради “важливіших справ”, то час це припинити.

Зелений чай

П’єте на роботі каву чи енергетичні напої? Варто перейти на зелений чай та щодня випивати 1-2 чашки. Кофеїн у чаї діє м’якше, ніж у кавових напоях. Високий вміст антиоксидантів знімає втому, а підвищення рівня серотоніну — гормону радості — допоможе нервовій системі впоратися з наслідками сильного стресу.

Творчість

Малюйте, співайте, слухайте музику, танцюйте – дайте вихід емоціям! Дослідження науковців із Цюрихського університету довело позитивний вплив музики на самопочуття, когнітивні здібності й нервову систему. 

Зустріч з рідними та друзями

Ви давно телефонували рідним, просто-так, а як поживає університецький друг и його кумедний пес? Ваші рідні потребують уваги, саме вони стануть для Вас опорою та натхненням!

Компанія Dynasty Law & Investment, бажає Вам міцного здоров’я та творчого натхнення, нехай осіння хандра обійде Вас стороною)

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: