fbpx

Експертні поради щодо найму та звільненню співробітників в період кризи

27/ 03/ 2020
  У світлі останніх подій для багатьох компаній основним пріоритетом є зменшення витрат. І враховуючи, що фонд оплати праці є однією з найбільших таких статей, актуальним є питання, що ж робити з командою. Великою помилкою буде планувати лише скорочення штату, адже в період кризи дуже важливо мати сильну команду і зараз є багато можливостей посилити команду сильними фахівцями. Тому експерти з Executive Search кадрового порталу hh.ua | grc, готові поділитися своїм досвідом та допомогти вам: Розуміти ринок кандидатів: їх запити та можливості, побажання щодо розмірів оплати праці. Оптимізувати процес пошуку та підбору: мати ефективну карту пошуку та якісно прописані вакансії. Якщо наразі всі процеси найму поставлені на паузу – формувати кадровий пул. Переглянути систему оцінювання кандидатів та звести вірогідність найму непідходящого кандидата до нуля. Пропрацювати outplacement-програми, які будуть допомагати тим співробітниками, в яких у вас зникла потреба, знаходити нову роботу. Консультації з цих питань наразі будуть надаватись безкоштовно. Свої питання надсилайте Олександру Мельникову (a.melnikov@hh.ua) або телефонуйте: +38 050 385 81 67 http://ua.ircsearchpartners.com/en/

У світлі останніх подій для багатьох компаній основним пріоритетом є зменшення витрат. І враховуючи, що фонд оплати праці є однією з найбільших таких статей, актуальним є питання, що ж робити з командою.

Великою помилкою буде планувати лише скорочення штату, адже в період кризи дуже важливо мати сильну команду і зараз є багато можливостей посилити команду сильними фахівцями.

Тому експерти з Executive Search кадрового порталу hh.ua | grc, готові поділитися своїм досвідом та допомогти вам:

  • Розуміти ринок кандидатів: їх запити та можливості, побажання щодо розмірів оплати праці.
  • Оптимізувати процес пошуку та підбору: мати ефективну карту пошуку та якісно прописані вакансії. Якщо наразі всі процеси найму поставлені на паузу – формувати кадровий пул.
  • Переглянути систему оцінювання кандидатів та звести вірогідність найму непідходящого кандидата до нуля.
  • Пропрацювати outplacement-програми, які будуть допомагати тим співробітниками, в яких у вас зникла потреба, знаходити нову роботу.

Консультації з цих питань наразі будуть надаватись безкоштовно.

Свої питання надсилайте Олександру Мельникову (a.melnikov@hh.ua) або телефонуйте: +38 050 385 81 67

http://ua.ircsearchpartners.com/en/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: