fbpx

Експертне обговорення Асоціації в Одесі: Управління бізнесом в епоху невизначеності

09/ 10/ 2018
    9 жовтня 2018 року відбулася зустріч Південноукраїнського офісу Асоціації у новому форматі - Експертне обговорення. Керівники та власники бізнесу в Одесі, які зрозуміли, що настала, так звана, епоха невизначеності, вирішили разом розібратися, як найефективніше працювати в умовах тотальної невизначеності та попереджати хаос, або хоча б упорядкувати його. Спікерами  виступили експерти Агенції Безпеки “Центр”: засновник та керуючий партнер Костянтин Журавель, керівник юридичного напрямку Віктор Домінгес та керівник інформаційно-аналітичного відділу Роман Січкаренко. У першій частині про професійні та особисті компетенції, пан Журавель розповів що таке “епоха невизначеності”, її специфіка, особливості та як обернути їх на свою користь. Він зазначив основні принципи корпоративної безпеки та лідерства, а також окреслив критичні умови для досягнення результату та подолання наслідків помилок. Правовий блок розібрав пан Домінгес. Він висвітлив особливості так званої подушки безпеки, наголосив на важливості побудови правильних відносин з партнерами з моменту заснування бізнесу, перевірки/супроводу контрагентів, використання документообігу, як інструменту забезпечення захисту бізнесу. Особливий інтерес серед гостей викликала профілактика антирейдерства. Гості ділилися реальними випадками рейдерства, грабежів і крадіжок та дізнавалися, які дії є найбільш ефективними для захисту від посягань на свою власність та бізнес. Пан Січкаренко, у свою чергу, підкреслив важливість аналізу діючої системи охорони та внутрішнього аудиту (всіх підрозділів, служб компанії на наявність загроз і небезпек, персоналу щодо благонадійності), та IT-безпеки.  Результатом якого можуть стати висновки та пропозиції щодо корективів в посадових інструкціях і кадровому розкладі охорони, удосконалення системи технічного захисту компаній тощо. Під час обговорення практичних кейсів від експертів, учасники закріпили знання щодо здійснення ефективної діяльності у бізнесі та житті. Отож, кожна наступна сходинка наших потреб має причинно-наслідковий зв’язок із попередньою (піраміда Маслоу). Адже лише заклавши міцний фундамент у базовій безпеці для себе, своєї родини та бізнесу, ви зможете надбудовувати зверху і всі інші. Наприклад, свої прагнення у самовираженні та повазі неможливо отримати без задоволення своїх потреб у безпеці та фізіології. Лише після цього використання додаткових інструментів упорядкування та систематизування може стати запорукою успіху вашого бізнесу.
01/

 

9 жовтня 2018 року відбулася зустріч Південноукраїнського офісу Асоціації у новому форматі – Експертне обговорення. Керівники та власники бізнесу в Одесі, які зрозуміли, що настала, так звана, епоха невизначеності, вирішили разом розібратися, як найефективніше працювати в умовах тотальної невизначеності та попереджати хаос, або хоча б упорядкувати його. Спікерами  виступили експерти Агенції Безпеки “Центр”: засновник та керуючий партнер Костянтин Журавель, керівник юридичного напрямку Віктор Домінгес та керівник інформаційно-аналітичного відділу Роман Січкаренко.

У першій частині про професійні та особисті компетенції, пан Журавель розповів що таке “епоха невизначеності”, її специфіка, особливості та як обернути їх на свою користь. Він зазначив основні принципи корпоративної безпеки та лідерства, а також окреслив критичні умови для досягнення результату та подолання наслідків помилок.

Правовий блок розібрав пан Домінгес. Він висвітлив особливості так званої “подушки безпеки”, наголосив на важливості побудови правильних відносин з партнерами з моменту заснування бізнесу, перевірки/супроводу контрагентів, використання документообігу, як інструменту забезпечення захисту бізнесу. Особливий інтерес серед гостей викликала профілактика антирейдерства. Гості ділилися реальними випадками рейдерства, грабежів і крадіжок та дізнавалися, які дії є найбільш ефективними для захисту від посягань на свою власність та бізнес.

Пан Січкаренко, у свою чергу, підкреслив важливість аналізу діючої системи охорони та внутрішнього аудиту (всіх підрозділів, служб компанії на наявність загроз і небезпек, персоналу щодо благонадійності), та IT-безпеки.  Результатом якого можуть стати висновки та пропозиції щодо корективів в посадових інструкціях і кадровому розкладі охорони, удосконалення системи технічного захисту компаній тощо.

Під час обговорення практичних кейсів від експертів, учасники закріпили знання щодо здійснення ефективної діяльності у бізнесі та житті. Отож, кожна наступна сходинка наших потреб має причинно-наслідковий зв’язок із попередньою (піраміда Маслоу). Адже лише заклавши міцний фундамент у базовій безпеці для себе, своєї родини та бізнесу, ви зможете надбудовувати зверху і всі інші. Наприклад, свої прагнення у самовираженні та повазі неможливо отримати без задоволення своїх потреб у безпеці та фізіології. Лише після цього використання додаткових інструментів упорядкування та систематизування може стати запорукою успіху вашого бізнесу.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: