fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

екоЛогічні, соціальні та управлінські складові сталого розвитку Банку Львів

02/ 11/ 2021
  Андрій Мельник. Керівник програм сталого розвитку Банку Львів Сталий розвиток є провідним принципом нашої діяльності та співпраці з клієнтами і партнерами. Ми ретельно розробляємо наші робочі процеси з метою позитивного впливу на довкілля, як через власну діяльність банку, так і через бізнес-операції наших клієнтів. У 2020 році банк впровадив до використання сталу смарт платформу від ісландської компанії Klappir, яка забезпечує доступ до точних ESG даних  у реальному часі, які легко систематизувати, аналізувати та діяти на їх основі. Більше того, платформа Klappir відповідає стандарту GRI (Global Reporting Initiative, GRI100-400) та принципам звітності (P1-10) Глобального договору ООН (UNGC), що дозволило банку підготувати свій перший Звіт в напрямку сталого розвитку. Цього року ми раді опублікувати перший щорічний звіт Банку Львів про сталий розвиток, який охоплює екологічні, соціальні та управлінські складові (ESG). Звіт доступний за посиланням: https://bit.ly/3lTKjM2 Банк Львів — європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам у Західній Україні. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Команда Банку Львів будує нову банківську культуру на основі прозорих відносин та спільних цілей. Місія Банку Львів полягає у створенні можливостей, наданні підтримки та обміні досвідом для усіх, хто прагне більшого. Банк Львів є регіональним банком з повністю іноземним капіталом, ісландського та швейцарського акціонерів. 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Головний офіс Банку знаходиться у Львові, є 19 відділень на території Західної України та у Києві.

Андрій Мельник

Керівник програм сталого розвитку Банку Львів

Сталий розвиток є провідним принципом нашої діяльності та співпраці з клієнтами і партнерами. Ми ретельно розробляємо наші робочі процеси з метою позитивного впливу на довкілля, як через власну діяльність банку, так і через бізнес-операції наших клієнтів.

У 2020 році банк впровадив до використання сталу смарт платформу від ісландської компанії Klappir, яка забезпечує доступ до точних ESG даних  у реальному часі, які легко систематизувати, аналізувати та діяти на їх основі.

Більше того, платформа Klappir відповідає стандарту GRI (Global Reporting Initiative, GRI100-400) та принципам звітності (P1-10) Глобального договору ООН (UNGC), що дозволило банку підготувати свій перший Звіт в напрямку сталого розвитку.

Цього року ми раді опублікувати перший щорічний звіт Банку Львів про сталий розвиток, який охоплює екологічні, соціальні та управлінські складові (ESG).

Звіт доступний за посиланням: https://bit.ly/3lTKjM2

Банк Львів — європейський банк, який з 1990 року надає надійні банківські послуги бізнесу та приватним особам у Західній Україні. Візія Банку Львів — бути банком №1 у Західній Україні для людей, які активно розвивають та вдосконалюють локальне бізнес-середовище. Команда Банку Львів будує нову банківську культуру на основі прозорих відносин та спільних цілей. Місія Банку Львів полягає у створенні можливостей, наданні підтримки та обміні досвідом для усіх, хто прагне більшого.

Банк Львів є регіональним банком з повністю іноземним капіталом, ісландського та швейцарського акціонерів. 30 років надає банківські послуги для малого, середнього бізнесу та приватним клієнтам у Західній Україні. Головний офіс Банку знаходиться у Львові, є 19 відділень на території Західної України та у Києві.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: