fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Екологічна робоча група Асоціації в Одесі

25/ 09/ 2018
  25 вересня 2018 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації започаткував нову ініціативу - Екологічну робочу групу Асоціації в Одесі. Перша зустріч була присвячена темі: “Екологічна свідомість у бізнесі”. Катерина Морозова, регіональний менеджер Асоціації в Одесі, відкрила зустріч, привітавши учасників та наголосивши на актуальності створення такої Групи. Так, для Південного регіону України це особливо важливо у зв’язку з проблемним становищем довкілля. Крім того, пані Катерина підкреслила взаємодію Логістичного Комітету Асоціації з Міністерством екології та природних ресурсів України та висвітлила одну з останніх позицій Комітету з питань екології, а саме: скасування необхідності перевірки відповідності ізольованого баласту нормативам гранично допустимих концентрацій основних забруднюючих речовин у морському порту, здійснення екологічного контролю суден та скасування необхідності погодження робочої технологічної карти з Екоінспекцією. В свою чергу, Оксана Скляренко, директор “Екоресурс”, розповіла про еко-тренди в світі, Європі, Україні та Південному регіоні, які стають дедалі популярнішими. Як приклад, навели особливості роботи зеленого тарифу та екологічного податку і до яких покращень може призвести розвиток цього напрямку у політиці держави. Вона зазначила основні положення Кіотського протоколу від 1997 року який є доповненням до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату  та їхній вплив на національне законодавство. Пані Оксана висвітлила принципи функціонування зеленого бізнесу та охарактеризувала переваги екологічної корпоративної відповідальності для членів Асоціації. Запропонувала на подальших зустрічах робочої групи обговорити можливості виконання Стратегії низьковуглецевого розвитку та Концепції Загальнодержавної програми поводження з відходами. Найбільш дискусійними серед гостей стали Закони України «Про відходи» та «Про оцінку впливу на довкілля». Вони також активно ділилися особистим досвідом та досвідом своїх компаній щодо впровадження екологічних ідей. В ході дискусії учасники заходу напрацювали спільне бачення подальшої діяльності Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі. Віталій Данкевич, член Координаційної ради Асоціації в Одесі, директор НВК “УкрЕкоПром”,  підсумував тези проведеної зустрічі та запропонував стратегію діяльності робочої групи у майбутньому.  Серед них: екологічна просвіта бізнесу, розвинення здатності оцінювати стан навколишнього природного середовища (НПС), приймати правильні рішення щодо його покращення, передбачити можливі наслідки своїх дій і не допускати негативних впливів на природу, обмін досвідом щодо екологічної політики України, визначення оптимального впливу людини та виробництва на НПС відповідно до діючого екологічного законодавства України, взаємодія з представниками влади з проблемних питань в сфері екології. По завершенню заходу загальним голосуванням учасників була одноголосно обрана Голова Робочої групи. Вітаємо пані Скляренко з новою посадою!

25 вересня 2018 року Південноукраїнський офіс Європейської Бізнес Асоціації започаткував нову ініціативу – Екологічну робочу групу Асоціації в Одесі. Перша зустріч була присвячена темі: “Екологічна свідомість у бізнесі”.

Катерина Морозова, регіональний менеджер Асоціації в Одесі, відкрила зустріч, привітавши учасників та наголосивши на актуальності створення такої Групи. Так, для Південного регіону України це особливо важливо у зв’язку з проблемним становищем довкілля. Крім того, пані Катерина підкреслила взаємодію Логістичного Комітету Асоціації з Міністерством екології та природних ресурсів України та висвітлила одну з останніх позицій Комітету з питань екології, а саме: скасування необхідності перевірки відповідності ізольованого баласту нормативам гранично допустимих концентрацій основних забруднюючих речовин у морському порту, здійснення екологічного контролю суден та скасування необхідності погодження робочої технологічної карти з Екоінспекцією.

В свою чергу, Оксана Скляренко, директор “Екоресурс”, розповіла про еко-тренди в світі, Європі, Україні та Південному регіоні, які стають дедалі популярнішими. Як приклад, навели особливості роботи зеленого тарифу та екологічного податку і до яких покращень може призвести розвиток цього напрямку у політиці держави. Вона зазначила основні положення Кіотського протоколу від 1997 року який є доповненням до Рамкової конвенції ООН про зміну клімату  та їхній вплив на національне законодавство. Пані Оксана висвітлила принципи функціонування зеленого бізнесу та охарактеризувала переваги екологічної корпоративної відповідальності для членів Асоціації. Запропонувала на подальших зустрічах робочої групи обговорити можливості виконання Стратегії низьковуглецевого розвитку та Концепції Загальнодержавної програми поводження з відходами. Найбільш дискусійними серед гостей стали Закони України «Про відходи» та «Про оцінку впливу на довкілля». Вони також активно ділилися особистим досвідом та досвідом своїх компаній щодо впровадження екологічних ідей.

В ході дискусії учасники заходу напрацювали спільне бачення подальшої діяльності Екологічної робочої групи Асоціації в Одесі. Віталій Данкевич, член Координаційної ради Асоціації в Одесі, директор НВК “УкрЕкоПром”,  підсумував тези проведеної зустрічі та запропонував стратегію діяльності робочої групи у майбутньому.  Серед них:

  • екологічна просвіта бізнесу,
  • розвинення здатності оцінювати стан навколишнього природного середовища (НПС), приймати правильні рішення щодо його покращення, передбачити можливі наслідки своїх дій і не допускати негативних впливів на природу,
  • обмін досвідом щодо екологічної політики України,
  • визначення оптимального впливу людини та виробництва на НПС відповідно до діючого екологічного законодавства України,
  • взаємодія з представниками влади з проблемних питань в сфері екології.

По завершенню заходу загальним голосуванням учасників була одноголосно обрана Голова Робочої групи. Вітаємо пані Скляренко з новою посадою!

Спікери

1 / 1
Оксана Скляренко
Комерційний директор "Екоресурс"
Оксана Скляренко

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: