fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Ефективна робота в організаціях. Чи можна не враховувати нашу унікальність?

21/ 11/ 2017
  Автор: Валерія Заболотна, керівник освітніх програм при КФанд, керівник UNIT Factory, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, підприємець. Сучасні реалії функціонування організацій безперечно свідчать про важливість врахування впливу психологічних особливостей на якість управління людськими ресурсами. У багатьох випадках лише розробка відповідної організаційної культури, яка враховує ключові психологічні, соціальні та економічні чинники, що впливають на ефективність спільної діяльності людей, створюють конкурентоспроможну організацію. Розумне та ефективне використання людських ресурсів стає необхідним компонентом існування будь-якої організації в сучасних умовах. Кожен з нас бере участь у численних організаційних відносинах. Ми живемо в середовищі незліченних, різноманітних організацій. З моменту народження ми вступаємо у вже сформований організаційний світ. Ми народжуємося, як правило, в медичному закладі, ми йдемо до школи, вступаємо в численні молодіжні клуби, релігійні, спортивні, політичні групи та створюємо сімї (що, безперечно, є організацією). Як споживачі, покупці, клієнти, ми використовуємо безліч великих організацій: телебачення, банківську мережу, медичну службу, торговельні мережі тощо. Як жителі міст і громадян держави ми підпорядковані місцевим, регіональним, національним урядам. Нарешті, ми маємо роботу від якої залежить якість нашого існування. Для того, щоб краще вирішувати власні проблеми та проблеми організації, що постають перед кожною людиною, необхідно розвивати здатність керувати і впливати на організаційну поведінку. Існує значна кількість прикладів, коли лише реструктуризація методів управління та організаційних відносин підвищила продуктивність праці набагато вище, ніж технологічне переоснащення. Враховуючи постійні швидкі зміни сучасного світу та необхідність навчатися різним дисциплінам та спеціальностям все своє життя, психологічні аспекти функціонування організацій набувають великої вартості.

Автор: Валерія Заболотна, керівник освітніх програм при КФанд, керівник UNIT Factory, доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, підприємець.

Сучасні реалії функціонування організацій безперечно свідчать про важливість врахування впливу психологічних особливостей на якість управління людськими ресурсами. У багатьох випадках лише розробка відповідної організаційної культури, яка враховує ключові психологічні, соціальні та економічні чинники, що впливають на ефективність спільної діяльності людей, створюють конкурентоспроможну організацію. Розумне та ефективне використання людських ресурсів стає необхідним компонентом існування будь-якої організації в сучасних умовах.

Кожен з нас бере участь у численних організаційних відносинах. Ми живемо в середовищі незліченних, різноманітних організацій. З моменту народження ми вступаємо у вже сформований організаційний світ. Ми народжуємося, як правило, в медичному закладі, ми йдемо до школи, вступаємо в численні молодіжні клуби, релігійні, спортивні, політичні групи та створюємо сім’ї (що, безперечно, є організацією). Як споживачі, покупці, клієнти, ми використовуємо безліч великих організацій: телебачення, банківську мережу, медичну службу, торговельні мережі тощо. Як жителі міст і громадян держави ми підпорядковані місцевим, регіональним, національним урядам. Нарешті, ми маємо роботу від якої залежить якість нашого існування. Для того, щоб краще вирішувати власні проблеми та проблеми організації, що постають перед кожною людиною, необхідно розвивати здатність керувати і впливати на організаційну поведінку.

Існує значна кількість прикладів, коли лише реструктуризація методів управління та організаційних відносин підвищила продуктивність праці набагато вище, ніж технологічне переоснащення.

Враховуючи постійні швидкі зміни сучасного світу та необхідність навчатися різним дисциплінам та спеціальностям все своє життя, психологічні аспекти функціонування організацій набувають великої вартості.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: