fbpx

EBA зустріч із Віце-прем’єр-міністром з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Дмитром Кулебою у Харкові

13/ 02/ 2020
  Віце-прем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба зустрівся з представникам EBA Kharkiv. Обговорювали надбання і перешкоди інтеграції України до ЄС та перспективи підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (промисловий безвіз). Віце-прем’єр-міністр повідомив, що стратегічною метою цієї угоди є збалансування структури експорту України, в якому зараз домінує сільське господарство. Проте, це політика «батога і пряника», де «пряником» є спрощення виходу національних товарів на ринки ЄС, а «батіг» – необхідність модернізувати виробництво та відповідати жорстким критеріям якості Європейського Союзу. «Євроінтеграція – це з’єднання людей і бізнесів, а політична надбудова з’явиться пізніше», - підкреслив пан Кулеба. Своїми труднощами на шляху євроінтеграції ділилися бізнесмени.

Віце-прем’єр-міністр з питань європейської і євроатлантичної інтеграції України Дмитро Кулеба зустрівся з представникам EBA Kharkiv.

Обговорювали надбання і перешкоди інтеграції України до ЄС та перспективи підписання Угоди про оцінку відповідності та прийнятності промислової продукції (“промисловий безвіз”). Віце-прем’єр-міністр повідомив, що стратегічною метою цієї угоди є збалансування структури експорту України, в якому зараз домінує сільське господарство. Проте, це політика «батога і пряника», де «пряником» є спрощення виходу національних товарів на ринки ЄС, а «батіг» – необхідність модернізувати виробництво та відповідати жорстким критеріям якості Європейського Союзу.

«Євроінтеграція – це з’єднання людей і бізнесів, а політична надбудова з’явиться пізніше», – підкреслив пан Кулеба.

Своїми труднощами на шляху євроінтеграції ділилися бізнесмени.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: