fbpx

EBA запускає direct line для звернень бізнесу у зв’язку з COVID-19

16/ 03/ 2020
  З турботою про кожну компанію нашої великої спільноти та розумінням тих складних та непередбачуваних умов, в яких наразі змушений працювати бізнес, Європейська Бізнес Асоціація запускає direct line для звернень членських компаній щодо будь-яких випадків та ускладнень операційної діяльності бізнесу у звязку з ситуацією з COVID-19. Тож закликаємо повідомляти нам у приватних повідомленнях у Facebook (Messenger) про будь-які труднощі або запитання, що виникають у вашого бізнесу у зв’язку з реорганізацією робочого процесу або операційної діяльності компанії в умовах введення запобіжних дій для упередження поширення коронавірусу в Україні. Ми намагатимемося надавати максимально оперативну офіційну інформацію та рекомендації щодо дій бізнесу у тих чи інших ситуаціях та передавати звернення від компаній компетентним державних органам для отримання роз’яснень. Асоціація тримає постійний зв’язок з Урядом України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством інфраструктури України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державною митною службою України та іншими відповідальними органами державної влади щодо ситуації навколо поширення коронавірусу в Україні, а також стосовно запланованих дій та обмежень з боку держави, що впливатимуть на роботу бізнесу. Інформація оновлюється на веб-сайті та Facebook сторінці Асоціації, слідкуйте за новинами! Бережіть себе, рідних, колег та будьте здорові!

З турботою про кожну компанію нашої великої спільноти та розумінням тих складних та непередбачуваних умов, в яких наразі змушений працювати бізнес, Європейська Бізнес Асоціація запускає direct line для звернень членських компаній щодо будь-яких випадків та ускладнень операційної діяльності бізнесу у зв’язку з ситуацією з COVID-19.

Тож закликаємо повідомляти нам у приватних повідомленнях у Facebook (Messenger) про будь-які труднощі або запитання, що виникають у вашого бізнесу у зв’язку з реорганізацією робочого процесу або операційної діяльності компанії в умовах введення запобіжних дій для упередження поширення коронавірусу в Україні.

Ми намагатимемося надавати максимально оперативну офіційну інформацію та рекомендації щодо дій бізнесу у тих чи інших ситуаціях та передавати звернення від компаній компетентним державних органам для отримання роз’яснень.

Асоціація тримає постійний зв’язок з Урядом України, Міністерством охорони здоров’я України, Міністерством інфраструктури України, Міністерством розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України, Державною митною службою України та іншими відповідальними органами державної влади щодо ситуації навколо поширення коронавірусу в Україні, а також стосовно запланованих дій та обмежень з боку держави, що впливатимуть на роботу бізнесу.

Інформація оновлюється на веб-сайті та Facebook сторінці Асоціації, слідкуйте за новинами!

Бережіть себе, рідних, колег та будьте здорові!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: