fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA запрошує ветеринарних лікарів у галузі птахівництва на курси підвищення кваліфікації

17/ 10/ 2019
  Комітет виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації, який об’єднує світових лідерів індустрії, запускає курси підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів у галузі птахівництва. Разом з Сумським аграрним університетом ми прагнемо дати доступ практикуючим лікарям до новітніх знань та започаткувати діалог, який допоможе виробникам продукції тваринництва полегшити процеси модернізації та адаптації до світових вимог та стандартів. Усвідомлюючи важливість запровадження та використання нових технологій, в подальшому ми плануємо проведення аналогічних курсів для фахівців з інших галузей тваринництва. Курс підвищення кваліфікації розрахований на три дні – з 22 по 24 листопада, та відбудеться в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз 1А). Дана навчальна програма передбачає лекції від експертів, які представляють компанії комітету. Протягом навчання увага буде зосереджена на державному регулюванні галузі птахівництва, сучасним ветеринарним технологіям у бройлерному та яєчному птахівництві. До того ж, ми розглянемо такі важливі для індустрії питання як моніторинг здоров’я птиці на промисловому виробництві, ветеринарні аспекти вирощування птиці без антибіотиків, європейський досвід профілактики сальмонельозу птиці живими вакцинами та багато іншого. Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нас для розвитку української галузі птахівництва та виробництва якісних та безпечних харчових продуктів, які відповідають найвищим світовим стандартам! Детальна програма та умови участі на сайті Асоціації - http://bit.ly/33CGIGc або у координатора Комітету Дмитра Кирилюка Dmytro.Kyryliuk@eba.com.ua.

Комітет виробників ветеринарних препаратів Європейської Бізнес Асоціації, який об’єднує світових лідерів індустрії, запускає курси підвищення кваліфікації для ветеринарних лікарів у галузі птахівництва.

Разом з Сумським аграрним університетом ми прагнемо дати доступ практикуючим лікарям до новітніх знань та започаткувати діалог, який допоможе виробникам продукції тваринництва полегшити процеси модернізації та адаптації до світових вимог та стандартів. Усвідомлюючи важливість запровадження та використання нових технологій, в подальшому ми плануємо проведення аналогічних курсів для фахівців з інших галузей тваринництва.

Курс підвищення кваліфікації розрахований на три дні – з 22 по 24 листопада, та відбудеться в офісі Європейської Бізнес Асоціації (Андріївський узвіз 1А). Дана навчальна програма передбачає лекції від експертів, які представляють компанії комітету. Протягом навчання увага буде зосереджена на державному регулюванні галузі птахівництва, сучасним ветеринарним технологіям у бройлерному та яєчному птахівництві. До того ж, ми розглянемо такі важливі для індустрії питання як моніторинг здоров’я птиці на промисловому виробництві, ветеринарні аспекти вирощування птиці без антибіотиків, європейський досвід профілактики сальмонельозу птиці живими вакцинами та багато іншого.

Запрошуємо всіх зацікавлених приєднатися до нас для розвитку української галузі птахівництва та виробництва якісних та безпечних харчових продуктів, які відповідають найвищим світовим стандартам!

Детальна програма та умови участі на сайті Асоціації – http://bit.ly/33CGIGc або у координатора Комітету Дмитра Кирилюка Dmytro.Kyryliuk@eba.com.ua.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: