fbpx

EBA та Райффайзен Банк Аваль започатковують спільну освітню програму для малого бізнесу

16/ 09/ 2019
  Райффайзен Банк Аваль спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine. Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України. SME Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій. Усього в рамках програми заплановано п’ять  лекцій для представників малого бізнесу у Львові (3.10), Харкові (17.10), Дніпрі (31.10), Одесі (14.11) та в Києві (28.11). У Києві, Львові та Харкові обговорюватимуться питання сучасного digital-маркетингу в системі продажів за участю провідного бізнес-тренера Олени Ткачук, голови правління компанії Citrine DMA та засновниці Instaschool Ukraine. А в Одесі та Дніпрі учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», будуть розбиратися з актуальними питаннями оподаткування ФОП, що стосуються сфери  малого та середнього бізнесу. Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону в різних містах. Чекаємо вас на SME Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу. Головний партнер

Райффайзен Банк Аваль спільно з Європейською Бізнес Асоціацією  започатковують освітню платформу для підприємців – SME Hub – у рамках проекту Unlimit Ukraine.

Платформу створено з метою забезпечення доступу до знань про сучасні дієві бізнес-інструменти  для представників малого бізнесу України.

SME Hub – інтенсивна освітня програма, яка надає можливість власникам малого бізнесу безкоштовно отримати необхідні знання та практичні навички для успішного ведення свого бізнесу в Україні та за кордоном від професійних бізнес-практиків із великих корпорацій.

Усього в рамках програми заплановано п’ять  лекцій для представників малого бізнесу у Львові (3.10), Харкові (17.10), Дніпрі (31.10), Одесі (14.11) та в Києві (28.11).

У Києві, Львові та Харкові обговорюватимуться питання сучасного digital-маркетингу в системі продажів за участю провідного бізнес-тренера Олени Ткачук, голови правління компанії Citrine DMA та засновниці Instaschool Ukraine.

А в Одесі та Дніпрі учасники разом із Ніною Бец, провідним спеціалістом податкової практики юридичної компанії «Ілляшев та Партнери», будуть розбиратися з актуальними питаннями оподаткування ФОП, що стосуються сфери  малого та середнього бізнесу.

Запрошуємо представників МСБ долучитися до цього освітнього марафону в різних містах.

Чекаємо вас на SME Hub у пошуку знань та ідей, які дозволять відкрити нові інструменти та опанувати потрібні знання для розвитку та просування вашого бізнесу.

Головний партнер

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: