fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA та Lugera Ukraine трансформують спільний проект в «Прозорий та стійкий бізнес»

27/ 12/ 2022
  На сьогодні бізнес, що працює в Україні, українці та загалом Україна переживають не дуже прості часи. В країні триває 307 день війни. Чимало бізнесу зазнали суттєвих пошкоджень, купівельна спроможність населення знизилась, логістичні ланцюги є пошкодженими чи розірваними, тощо. Водночас, на сьогодні для всієї країни вкрай важливим є втримати економіку. І прозорий бізнес продовжує працювати, підтримувати населення, країну, тощо. Тож через нові, «воєнні» реалії, в яких опинилась Україна з 24 лютого Європейська Бізнес Асоціація та міжнародна компанія Lugera Ukraine вирішили трансформувати проєкт «Прозорий бізнес — «білі» зарплати» в «Прозорий та стійкий бізнес», аби ділитись історіями того як бізнес в Україні не лише тримається сам, але і тримає економічний фронт. Більше говорити про тренд стійкості та прозорості. Адже прозорий бізнес сьогодні – це підтримка для країни та впевненість у завтрашньому дні для працівників. Ми щиро вважаємо, що відновлення та зростання економіки можливі в умовах верховенства права, прозорості, справедливості, та відкритості. Про стійкість та сміливість бізнесу, що працює в Україні говорить увесь світ. І ми щиро дякуємо бізнесу, який продовжує працювати, розуміючи як складно це наразі є. Тож вирішили дати відкриту платформу для компаній, які хочуть розказати свою історію. Тому, запрошуємо прозорий бізнес ділитись історіями стійкості, прозорості, сміливості та патріотизму. Аби продовжувати не лише популяризувати прозорі трудові відносини, але й загалом важливість відповідального бізнесу, особливо, в кризові часи. Запрошуємо долучались до проєкту, більше інформації та деталі щодо того як приєднатись за посиланням https://www.legalsalaries.com.ua/

На сьогодні бізнес, що працює в Україні, українці та загалом Україна переживають не дуже прості часи. В країні триває 307 день війни. Чимало бізнесу зазнали суттєвих пошкоджень, купівельна спроможність населення знизилась, логістичні ланцюги є пошкодженими чи розірваними, тощо. Водночас, на сьогодні для всієї країни вкрай важливим є втримати економіку. І прозорий бізнес продовжує працювати, підтримувати населення, країну, тощо.

Тож через нові, «воєнні» реалії, в яких опинилась Україна з 24 лютого Європейська Бізнес Асоціація та міжнародна компанія Lugera Ukraine вирішили трансформувати проєкт «Прозорий бізнес — «білі» зарплати» в «Прозорий та стійкий бізнес», аби ділитись історіями того як бізнес в Україні не лише тримається сам, але і тримає економічний фронт. Більше говорити про тренд стійкості та прозорості. Адже прозорий бізнес сьогодні – це підтримка для країни та впевненість у завтрашньому дні для працівників.

Ми щиро вважаємо, що відновлення та зростання економіки можливі в умовах верховенства права, прозорості, справедливості, та відкритості.

Про стійкість та сміливість бізнесу, що працює в Україні говорить увесь світ. І ми щиро дякуємо бізнесу, який продовжує працювати, розуміючи як складно це наразі є. Тож вирішили дати відкриту платформу для компаній, які хочуть розказати свою історію. Тому, запрошуємо прозорий бізнес ділитись історіями стійкості, прозорості, сміливості та патріотизму. Аби продовжувати не лише популяризувати прозорі трудові відносини, але й загалом важливість відповідального бізнесу, особливо, в кризові часи.

Запрошуємо долучались до проєкту, більше інформації та деталі щодо того як приєднатись за посиланням https://www.legalsalaries.com.ua/

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: