fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Лугера Україна

Нагороди компанії:
Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Компанія Lugera є лідером у HR-інноваціях, динамічна та міжнародна компанія з дуже високими стандартами якості.

Компанія Lugera була заснована в травні 1996 року в Словаччині і з тих пір розширила свою географію присутності до 10 країн – Україна, Данія, Хорватія, Вірменія, Великобританія, Нідерланди, Марокко, Румунія, Словаччина та Чехія. При цьому сервіс рекрутменту персоналу покриває більш 60+ країн світу. В Україні Lugera працює з 2007 р. У 2007-2016 рр. компанія працювала під брендом Lugera, в 2016-2019 рр. під ТМ Adecco Ukraine. З 14 жовтня 2019 року компанія повернулася до роботи під материнським брендомLugera.

Всі компанії групи спеціалізуються на тому, щоб допомогти людям знайти найкращу роботу, а роботодавцям – залучити талановитих працівників до своїх команд. Ми прагнемо виконати місію по працевлаштуванню на кращі робочі місця 75,000,000 людей. І це можливо – адже ми є лідерами з HR технологій.

новини та статті

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: