fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA та Державна митна служба України підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво

18/ 12/ 2019
    Вчора, 17 грудня, Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, та Максим Нефьодов, голова Державної митної служби, підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво. Згідно з Меморандумом, підписанти зобов’язуються обмінюватися інформацією щодо актуального діапазону цін на деякі види товарів, що ввозяться в Україну, для уникнення маніпуляцій з митною вартістю товарів.  Зокрема, Асоціація інформуватиме Державну митну службу України про: факти або наміри протиправного переміщення товарів через митний кордон України; функціонування зовнішнього і внутрішнього ринку товарів, які виробляються в Україні, їхні обсяги реалізації на внутрішньому ринку; тенденції виробництва та реалізації цих товарів на світових ринках. Першочергово, Асоціація надасть інформацію митній службі стосовно актуальних цін на розчинну каву, адже за інформацією представників Асоціації – виробників та дистриб’юторів кавової продукції – недобросовісні імпортери занижують митну вартість на кавову продукцію. Сподіваємось, підписання Меморандуму сприятиме налагодженню більш якісного діалогу  між бізнесом та державою та матиме позитивний вплив на інвестиційний клімат України. Анна Деревянко. Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації. Ми раді розпочати новий етап нашої співпраці з Державною митною службою з підписання Меморандуму про взаєморозуміння. Це важливий крок, адже традиційно найбільше проблемних питань у бізнесу було пов’язано саме з митними та податковими органами. Сподіваємося, що налагодження партнерських відносин з митницею призведе до спрощення операційної діяльності для доброчесного бізнесу.
01/

 

Вчора, 17 грудня, Анна Дерев’янко, виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації, та Максим Нефьодов, голова Державної митної служби, підписали Меморандум про взаєморозуміння та співробітництво.

Згідно з Меморандумом, підписанти зобов’язуються обмінюватися інформацією щодо актуального діапазону цін на деякі види товарів, що ввозяться в Україну, для уникнення маніпуляцій з митною вартістю товарів. 

Зокрема, Асоціація інформуватиме Державну митну службу України про:

  • факти або наміри протиправного переміщення товарів через митний кордон України;
  • функціонування зовнішнього і внутрішнього ринку товарів, які виробляються в Україні, їхні обсяги реалізації на внутрішньому ринку;
  • тенденції виробництва та реалізації цих товарів на світових ринках.

Першочергово, Асоціація надасть інформацію митній службі стосовно актуальних цін на розчинну каву, адже за інформацією представників Асоціації – виробників та дистриб’юторів кавової продукції – недобросовісні імпортери занижують митну вартість на кавову продукцію.

Сподіваємось, підписання Меморандуму сприятиме налагодженню більш якісного діалогу  між бізнесом та державою та матиме позитивний вплив на інвестиційний клімат України.

Анна Дерев'янко Виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації
Ми раді розпочати новий етап нашої співпраці з Державною митною службою з підписання Меморандуму про взаєморозуміння. Це важливий крок, адже традиційно найбільше проблемних питань у бізнесу було пов’язано саме з митними та податковими органами. Сподіваємося, що налагодження партнерських відносин з митницею призведе до спрощення операційної діяльності для доброчесного бізнесу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: