fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Торговельна націнка на курятину суттєво не змінювалася протягом останніх півроку

05/ 09/ 2017
  Останнім часом спостерігається значне зростання цін, які вже практично зрівнялися з європейськими, а за прогнозами експертів, до кінця року мають підвищитися ще на 10-15%. При цьому представники роздрібних мереж заявляють, що торговельна націнка на курятину загалом не зазнала суттєвих змін. Водночас рітейлери помічають підвищення попиту на куряче м’ясо як наслідок зменшення зацікавлення споживачів у яловичині та свинині – через значне зростання цін на ці види м’яса, до якого відповідно призвели скорочення поголівя великої рогатої худоби і масове знищення тварин через розповсюдження африканської чуми свиней. Виробники ж подорожчання пояснюють зростанням собівартості виробництва – підвищення цін на комбікорми, тарифів на енергоносії, зростання мінімальної заробітної плати. Також представники галузі повідомляють про зростання експорту мяса птиці цього року, нарощення якого може призвести до нестачі продукції на українському ринку, а в перспективі й до переходу на закупівлю імпортного м’яса. Враховуючи ситуацію, що склалася, представники Комітету з роздрібної торгівлі провели зустрічі з керівництвом Антимонопольного комітету України та надали необхідні роз’яснення. Ми продовжуватимемо співпрацю та комунікацію як з відповідними державними органами, так і з гравцями ринку та іншими причетними сторонами задля ефективного врегулювання ситуації в інтересах споживачів.

Останнім часом спостерігається значне зростання цін, які вже практично зрівнялися з європейськими, а за прогнозами експертів, до кінця року мають підвищитися ще на 10-15%.

При цьому представники роздрібних мереж заявляють, що торговельна націнка на курятину загалом не зазнала суттєвих змін. Водночас рітейлери помічають підвищення попиту на куряче м’ясо як наслідок зменшення зацікавлення споживачів у яловичині та свинині – через значне зростання цін на ці види м’яса, до якого відповідно призвели скорочення поголів’я великої рогатої худоби і масове знищення тварин через розповсюдження африканської чуми свиней.

Виробники ж подорожчання пояснюють зростанням собівартості виробництва – підвищення цін на комбікорми, тарифів на енергоносії, зростання мінімальної заробітної плати. Також представники галузі повідомляють про зростання експорту м’яса птиці цього року, нарощення якого може призвести до нестачі продукції на українському ринку, а в перспективі й до переходу на закупівлю імпортного м’яса.

Враховуючи ситуацію, що склалася, представники Комітету з роздрібної торгівлі провели зустрічі з керівництвом Антимонопольного комітету України та надали необхідні роз’яснення. Ми продовжуватимемо співпрацю та комунікацію як з відповідними державними органами, так і з гравцями ринку та іншими причетними сторонами задля ефективного врегулювання ситуації в інтересах споживачів.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: