fbpx

EBA Political Meetup – Samopomich

28/ 05/ 2019
  Напередодні парламентських виборів Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на зустріч з політичною партією «Самопоміч». Ця спеціальна зустріч запланована на 10 червня і відбудеться в офісі Асоціації. Запрошені спікери: Андрій Садовий, лідер політичної партії «Самопоміч» Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради України Під час заходу ми обговоримо завдання партії, а також їхні політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та зростання країни. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!

Напередодні парламентських виборів Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на зустріч з політичною партією «Самопоміч».

Ця спеціальна зустріч запланована на 10 червня і відбудеться в офісі Асоціації.

Запрошені спікери:

  • Андрій Садовий, лідер політичної партії «Самопоміч»
  • Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради України

Під час заходу ми обговоримо завдання партії, а також їхні політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та зростання країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: