fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Political Meetup – Samopomich

  • Дата: 10/06/2019 (ПН)
  • Мова: Українська (без перекладу)
  • Час: 13:00 - 15:00
  • Початок реєстраціїо 12:30
Місце проведення:

Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації)

Google Apple Outlook Telegram Bot
  EBA Political Meetup – Samopomich. Дата: 10 червня2019. Час: 13:00 15:00. Мова: Українська (без перекладу). Початок реєстрації о 12:30. Місце проведення: Андріївський узвіз 1а (офіс Європейської Бізнес Асоціації). Напередодні парламентських виборів Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на зустріч з політичною партією «Самопоміч». Ця спеціальна зустріч запланована на 10 червня і відбудеться в офісі Асоціації. Запрошені спікери: • Андрій Садовий, лідер політичної партії «Самопоміч» • Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради України Під час заходу ми обговоримо завдання партії, а також їхні політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та зростання країни. Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі. Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації. Чекаємо на зустріч з вами!Ви можете поставити питання:. Контактна особа:. Тетяна Жеребецька. E-mail [email protected]. Контактний телефон. 0444960601.

Напередодні парламентських виборів Європейська Бізнес Асоціація із задоволенням запрошує Вас на зустріч з політичною партією «Самопоміч».

Ця спеціальна зустріч запланована на 10 червня і відбудеться в офісі Асоціації.

Запрошені спікери:
• Андрій Садовий, лідер політичної партії «Самопоміч»
• Оксана Сироїд, віце-спікер Верховної Ради України

Під час заходу ми обговоримо завдання партії, а також їхні політичні пропозиції та стратегічний погляд на шлях розвитку та зростання країни.

Будь ласка, зверніть увагу, що попередня реєстрація обов’язкова і тільки зареєстровані учасники будуть повідомлені про будь-які можливі зміни в розкладі.

Кількість місць обмежена. До участі у заході запрошується по одному представнику від компанії-члена Асоціації. Реєстрація відбувається за принципом порядку надходження заявок та може бути закрита до кінцевого терміну реєстрації.

Чекаємо на зустріч з вами!

Ви можете поставити питання:

Контактна особа:

Тетяна Жеребецька

Зв'язатись
0444960601

Звіт та фотогалерея

Зареєструватися
Ім'я (укр)
Прізвище (укр)
Посада (укр)
Ім'я (англ)
Прізвище (англ)
Посада (англ)
Контактний телефон
Чи потрібний Вам переклад?
Зареєструватися
Закрити - 1
Зареєструватися
Зареєструватися
Закрити

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: