fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Online Quest: Team Effort

21/ 04/ 2020
  Мабуть, більшість з нас вже звикли до роботи у дистанційному режимі. Але хіба це має завадити весело проводити час, не порушуючи правил карантину? Саме для цього ми провели першу гру EBA Online Quest! Чудова можливість розважитись та довести, що ваша команда вміє злагоджено працювати навіть на відстані. Безцінні години домашніх кіномарафонів під час карантину не пройшли дарма, і кіно та серіали 🎬 стали спеціальною темою для нашого першого онлайн-квесту разом з Замкнені / Взаперти / Locked! До нас приєдналися 68 команд з поціновувачів екранного мистецтва, щоб вирішити усі головоломки 🧩 Дякуємо всім учасникам за запальну гру і до нових зустрічей! 😉

Мабуть, більшість з нас вже звикли до роботи у дистанційному режимі. Але хіба це має завадити весело проводити час, не порушуючи правил карантину? Саме для цього ми провели першу гру EBA Online Quest! Чудова можливість розважитись та довести, що ваша команда вміє злагоджено працювати навіть на відстані.

Безцінні години домашніх кіномарафонів під час карантину не пройшли дарма, і кіно та серіали 🎬 стали спеціальною темою для нашого першого онлайн-квесту разом з Замкнені / Взаперти / Locked!

До нас приєдналися 68 команд з поціновувачів екранного мистецтва, щоб вирішити усі головоломки 🧩

Дякуємо всім учасникам за запальну гру і до нових зустрічей! 😉

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: