fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Бізнес день Асоціації в Одесі з Арцінгер: фокус на електронний документообіг

08/ 06/ 2018
    Відомо, що однією з найважливіших складових успішного ведення бізнесу є якісний і своєчасний облік, який вже неможливо уявити без застосування електронних технологій. Проте, так як це відносно нове явище, то не всім підприємствам легко перелаштуватися на такі зміни, враховуючи певні юридичні особливості. Тому Південноукраїнський офіс разом з членськими компаніями 8 червня розбирали специфіку використання системи електронного документообігу. Спікерами заходу виступили Андрій Селютін, партнер, керівник Південноукраїнської філії, Arzinger, Катерина Олійник, партнер Arzinger, керівник практики захисту персональних даних, Максим Коломієць, керівник дилерських продажів сервісу «Вчасно». Програма складалась з трьох блоків: юридичні аспекти електронних документів, їх технічні особливості та практичний досвід переходу на електронний документообіг.  Як зазначила пані Катерина: «Користуючись електронним документообігом ви отримуєте ряд переваг, які роблять робочий процес простішим. В подальшому зможете забути про довгий і нервовий обмін документами зі своїми контрагентами та  істотно знизити витрати, повязані з друком та доставкою документів» . Також в ході зустрічі ставилися питання податкової звітності, безпеки електронних документів та трендів у сфері електронного документообігу. Таким чином, упровадження такої сучасної системи на підприємстві сьогодні - норма часу, закономірний елемент розвитку компанії, можливість вийти на новий рівень ведення бізнесу і підвищення його продуктивності, мінімізувавши витрати, ризики та час.
01/

 

Відомо, що однією з найважливіших складових успішного ведення бізнесу є якісний і своєчасний облік, який вже неможливо уявити без застосування електронних технологій. Проте, так як це відносно нове явище, то не всім підприємствам легко перелаштуватися на такі зміни, враховуючи певні юридичні особливості. Тому Південноукраїнський офіс разом з членськими компаніями 8 червня розбирали специфіку використання системи електронного документообігу.

Спікерами заходу виступили Андрій Селютін, партнер, керівник Південноукраїнської філії, Arzinger, Катерина Олійник, партнер Arzinger, керівник практики захисту персональних даних, Максим Коломієць, керівник дилерських продажів сервісу «Вчасно». Програма складалась з трьох блоків: юридичні аспекти електронних документів, їх технічні особливості та практичний досвід переходу на електронний документообіг.  Як зазначила пані Катерина: «Користуючись електронним документообігом ви отримуєте ряд переваг, які роблять робочий процес простішим. В подальшому зможете забути про довгий і нервовий обмін документами зі своїми контрагентами та  істотно знизити витрати, пов’язані з друком та доставкою документів» .

Також в ході зустрічі ставилися питання податкової звітності, безпеки електронних документів та трендів у сфері електронного документообігу. Таким чином, упровадження такої сучасної системи на підприємстві сьогодні – норма часу, закономірний елемент розвитку компанії, можливість вийти на новий рівень ведення бізнесу і підвищення його продуктивності, мінімізувавши витрати, ризики та час.

Спікери

1 / 3
Андрій Селютін
Голова правничого комітету Асоціації в Одесі, партнер та керівник Південноукраїнської філії АО Арцінгер
Катерина Олійник
Партнер практики інтелектуальної власності в АО "Арцінгер"
Максим Коломієць
Керівник дилерських продажів сервісу «Вчасно»
Андрій Селютін
Катерина Олійник
Максим Коломієць

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: