fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Lifehacks

11/ 04/ 2018
  Подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. Адже дійсно, можна краще зрозуміти  і відчути особливості міста, країни, познайомитися з різними людьми, культурами, традиціями. Однак часто, збираючись у мандрівку, зявляється багато таких клопотів, як придбання квитків, бронювання готелю, додаткових послуг тощо. Тому 11 квітня на EBA Odesa Lifehacks представники компанії Аквавіта та Польських Авіаліній ЛОТ поділилися секретами швидкого бронювання квитків, ефективної організації трансферу і туру в цілому. Гості дізналися, як уникнути додаткових витрат, зекономити на бізнес-подорожах, який час найбільш вдалий для поїздок та ще багато цікавого і корисного. Знання таких важливих нюансів і питань планування, зможуть допомогти подарувати масу позитивних емоцій від подорожей, які запам’ятаються на все життя. Адже, доведено що мандрівки надихають, позбавляють від депресій та розвивають творчий потенціал.

Подорож – єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим. Адже дійсно, можна краще зрозуміти  і відчути особливості міста, країни, познайомитися з різними людьми, культурами, традиціями.

Однак часто, збираючись у мандрівку, з’являється багато таких клопотів, як придбання квитків, бронювання готелю, додаткових послуг тощо. Тому 11 квітня на EBA Odesa Lifehacks представники компанії “Аквавіта” та “Польських Авіаліній ЛОТ” поділилися секретами швидкого бронювання квитків, ефективної організації трансферу і туру в цілому. Гості дізналися, як уникнути додаткових витрат, зекономити на бізнес-подорожах, який час найбільш вдалий для поїздок та ще багато цікавого і корисного.

Знання таких важливих нюансів і питань планування, зможуть допомогти подарувати масу позитивних емоцій від подорожей, які запам’ятаються на все життя. Адже, доведено що мандрівки надихають, позбавляють від депресій та розвивають творчий потенціал.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: