fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

Аквавіта-Тур Менеджмент

Нагороди компанії:
Forever Together

Унікальна нагорода для «повнолітніх» дорослих компаній, котрі з ЕВА 18+ років. Це точно любов, бо як пояснити факт таких тривалих взаємин? 😊 І ми хочемо, щоб про це дізналися усі.

Bravery

Наша Хоробра Зірка хоче відзначити компанії, які безстрашно долають шлях та досягають успіхів навіть під час воєнного часу в Україні. Ми пишаємося вашою стійкістю, надзвичайною адаптивністю та відданістю веденню бізнесу в Україні.

Aquavita-Tour Management – компанія, яка може задовольнити усі потреби індивідуального та корпоративного (бізнес) туризму. Наразі в асортиментному портфелі послуг компанії є такі напрямки:

  • Бронювання та виписка авіаквитків в Україні та за кордоном. Компанія є ІАТА акредитованим агентством, що дає переваги в усіх аспектах роботи щодо авіа перельотів.
  • Бронювання готелів в Україні та за кордоном. Спеціальні тарифи на проживання з будь якою формою оплати. Готельна програма в Україні із знижками до 30%
  • Бронювання та виписка залізничних та автобусних квитків в Україні та за кордоном.
  • Трансфери. Індивідуальні та групові зустрічі у будь-якому місті світу від 1 до 1000 пасажирів транспортними засобами від стандартного до преміум класу.
  • Професійна підготовка та проведення конференцій, семінарів, корпоративних заходів будь-якого формату «під ключ»
  • Страхування. Персональне медичне страхування, в тому числі від COVID-19. Страхування від втрати багажу, затримок та скасування рейсів.

Aquavita Tour Management створює можливості для комфортного подорожування та наша пропозиція створюється під потреби кожного клієнта.

Зверніть увагу!
Наша місія - це колаборація компаній зі спільними цінностями.
Ми отримаємо Ваш запит і протягом двох робочих днів надішлемо його тому співробітнику компанії, для якого воно буде максимально корисним.
У Вашої компанії є 10 спроб на рік заочно познайомитися з іншими компаніями. Якщо Ви бажаєте збільшити цю кількість, будь ласка, зв’яжіться з нами.
Зверніть увагу, що відповідно до Кодексу Поведінки Асоціації на платформі Асоціації забороняється вчинення будь-яких узгоджених дій, що можуть обмежити конкуренцію між Членами Асоціації.
Пишіть нам у випадку додаткових питань і пропозицій.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: