fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Business Talk: Recovery Ukraine. Проєкти відновлення на Півдні України

24/ 05/ 2024
    23 травня 2024 року в Одесі відбулося експертне обговорення EBA Odesa Business Talk: Recovery Ukraine, присвячений питанням відновлення та розвитку Півдня України. Захід, організований Південноукраїнським Офісом Європейською Бізнес Асоціацією та членською компанією Інтерлігал, зібрав провідних експертів, підприємців та представників влади, аби обговорити ключові проєкти відновлення регіону. У рамках панельних дискусій учасники обговорили низку актуальних питань, серед яких інфраструктурні проєкти, розвиток агропромислового комплексу та залучення інвестицій. Особливу увагу було приділено ініціативам з реконструкції портової інфраструктури, що є критично важливими для відновлення економічної активності в регіоні. На форумі також було представлено кілька успішних кейсів співпраці міжнародних інвесторів з місцевими підприємцями, що демонструють можливості для подальшого розвитку та інтеграції України в єврейську економіку. Учасники мали змогу обмінятися досвідом та встановити нові ділові контакти. Дякуємо всім спікерам за участь у заходу: Томашу Юді, директор Укратлантік, Івану Сакалю, фінансовий директору Agrofusion, Костянтину Фурману, керівник департаменту операційно-правової підтримки Agrofusion, Юрію Дімчогло, засновник ТОВ “Поромний комплекс Орлівка”, Томасу Сіллесену, CEO, співзасновник Акерман Солюшнс, Йосію Накагаві, член ради директорів і відповідальний директор відділу розвитку інфраструктури Padeco Co., Андрію Шкляру, транспортний економіст-консультант, Royal Haskoning DHV, Дмитру Очколясу, Ph.D, адвокат, провідний юрист Interlegal, Денису Шугалю, першому заступнику голови фонду державного майна України та Уго Полетті, засновник та головний редактор The Odessa Journal. Окрему подяку хочемо висловити Артуру Ніцевичу, голові Правничого комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, партнеру Interlegal за модерацію заходу. Підсумовуючи результати зустрічі, учасники висловили впевненість, що подібні заходи сприятимуть активізації процесів відновлення та дійшли спільної думки, що Південь України має величезний потенціал для економічного зростання, і наша спільна мета — максимально використати цей потенціал для відновлення країни. EBA Odesa Business Talk: Recovery Ukraine став важливим кроком у напрямку відбудови регіону та демонстрацією згуртованості українського бізнесу в складні часи.          
01/

 

23 травня 2024 року в Одесі відбулося експертне обговорення EBA Odesa Business Talk: Recovery Ukraine, присвячений питанням відновлення та розвитку Півдня України. Захід, організований Південноукраїнським Офісом Європейською Бізнес Асоціацією та членською компанією Інтерлігал, зібрав провідних експертів, підприємців та представників влади, аби обговорити ключові проєкти відновлення регіону.

У рамках панельних дискусій учасники обговорили низку актуальних питань, серед яких інфраструктурні проєкти, розвиток агропромислового комплексу та залучення інвестицій. Особливу увагу було приділено ініціативам з реконструкції портової інфраструктури, що є критично важливими для відновлення економічної активності в регіоні.

На форумі також було представлено кілька успішних кейсів співпраці міжнародних інвесторів з місцевими підприємцями, що демонструють можливості для подальшого розвитку та інтеграції України в єврейську економіку. Учасники мали змогу обмінятися досвідом та встановити нові ділові контакти.

Дякуємо всім спікерам за участь у заходу: Томашу Юді, директор Укратлантік, Івану Сакалю, фінансовий директору Agrofusion, Костянтину Фурману, керівник департаменту операційно-правової підтримки Agrofusion, Юрію Дімчогло, засновник ТОВ “Поромний комплекс Орлівка”, Томасу Сіллесену, CEO, співзасновник Акерман Солюшнс, Йосію Накагаві, член ради директорів і відповідальний директор відділу розвитку інфраструктури Padeco Co., Андрію Шкляру, транспортний економіст-консультант, Royal Haskoning DHV, Дмитру Очколясу, Ph.D, адвокат, провідний юрист Interlegal, Денису Шугалю, першому заступнику голови фонду державного майна України та Уго Полетті, засновник та головний редактор The Odessa Journal. Окрему подяку хочемо висловити Артуру Ніцевичу, голові Правничого комітету Південноукраїнського офісу Європейської Бізнес Асоціації, партнеру Interlegal за модерацію заходу.

Підсумовуючи результати зустрічі, учасники висловили впевненість, що подібні заходи сприятимуть активізації процесів відновлення та дійшли спільної думки, що Південь України має величезний потенціал для економічного зростання, і наша спільна мета — максимально використати цей потенціал для відновлення країни.

EBA Odesa Business Talk: Recovery Ukraine став важливим кроком у напрямку відбудови регіону та демонстрацією згуртованості українського бізнесу в складні часи.          

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: