fbpx

EBA Odesa Business Hacks: “Інструменти автоматизації для підвищення ефективності компанії”

05/ 11/ 2020
  Сучасні технологічні інструменти відіграють важливу роль у скороченні витрат бізнесу та підвищенні керованості компанією. Так, будь-яка діяльність бізнесу повязана з обробкою і зберіганням великих обсягів інформації та побудовою звітів. Як правило, це бухгалтерський і податковий облік, облік руху товарно-матеріальних цінностей, кадровий облік, розрахунок заробітної плати, інше. Тож, все більше підприємців і управлінців розглядають автоматизацію обліку та бізнес-процесів компанії, як дієвий інструмент у нових умовах ведення бізнесу. 5 листопада 2020 року на EBA Odesa Business Hacks ми спробували розібратися, які ж інструменти автоматизації бізнес-процесів існують та які питання вони здатні вирішити. Перш за все, коли заходить мова про необхідність автоматизації управління підприємством, керівник повинен отримати відповіді на три питання: кому і навіщо потрібна автоматизація? Вам потрібна автоматизація чи щось інше? (Наприклад, вам може бути необхідна реструктуризація чи впровадження функціонального управління компанією.) які процеси ви збираєтесь автоматизувати? Своєю чергою, серед найбільш зручних інструментів можна виділити: xMind – допоможе вам застосувати інтелект карти і побудувати оргструктуру за 5 хвилин. TODO – дозволить у постановці та контролі задач керівником для своїх співробітників AMO CRM – простий інструмент управління продажами. Trello – канбан дошка для будь-яких видів діяльності: просто, наочно, інформативно. Календар – простіше не придумаєш. FixPoint – всі головні показники компанії на одному екрані. Як бачимо, автоматизація бізнесу може допомогти перенести рутинні та прості завдання, їх облік у сервіси та додатки, і зробить усі процеси більш прозорими та контрольованими.

Сучасні технологічні інструменти відіграють важливу роль у скороченні витрат бізнесу та підвищенні керованості компанією. Так, будь-яка діяльність бізнесу пов’язана з обробкою і зберіганням великих обсягів інформації та побудовою звітів. Як правило, це бухгалтерський і податковий облік, облік руху товарно-матеріальних цінностей, кадровий облік, розрахунок заробітної плати, інше. Тож, все більше підприємців і управлінців розглядають автоматизацію обліку та бізнес-процесів компанії, як дієвий інструмент у нових умовах ведення бізнесу.

5 листопада 2020 року на EBA Odesa Business Hacks ми спробували розібратися, які ж інструменти автоматизації бізнес-процесів існують та які питання вони здатні вирішити. Перш за все, коли заходить мова про необхідність автоматизації управління підприємством, керівник повинен отримати відповіді на три питання:

  • кому і навіщо потрібна автоматизація?
  • Вам потрібна автоматизація чи щось інше? (Наприклад, вам може бути необхідна реструктуризація чи впровадження функціонального управління компанією.)
  • які процеси ви збираєтесь автоматизувати?

Своєю чергою, серед найбільш зручних інструментів можна виділити:

  • xMind – допоможе вам застосувати інтелект карти і побудувати оргструктуру за 5 хвилин.
  • TODO – дозволить у постановці та контролі задач керівником для своїх співробітників
  • AMO CRM – простий інструмент управління продажами.
  • Trello – канбан дошка для будь-яких видів діяльності: просто, наочно, інформативно.
  • Календар – простіше не придумаєш.
  • FixPoint – всі головні показники компанії на одному екрані.

Як бачимо, автоматизація бізнесу може допомогти перенести рутинні та прості завдання, їх облік у сервіси та додатки, і зробить усі процеси більш прозорими та контрольованими.

Спікери

1 / 1
Ярослав Гайворонський
CEO Inter Trans Logistics
Ярослав Гайворонський

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: