fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Odesa Business Hacks: “Час як ресурс та інвестиція. ЧАС = КАПІТАЛ”

09/ 12/ 2020
  Всі знають славнозвісний вираз Бенджаміна Франкліна Час - гроші, проте в шаленому темпі життя ми можемо втрачати почуття часу, а отже і фінансова сторона від цього може страждати. Тому, ми вирішили всерйоз помірковувати на тему тайм-менеджменту мовою грошей 9 грудня 2020 року під час нашої зустрічі в форматі EBA Odesa Business Hacks. Зокрема, разом з нашим спікером — Віталієм Гагаузом, директором Департаменту оцінки і заставних операцій банку Південний, PhD говорили про те, як навчитися балансувати між своїми інтересами та інвестуванням власного часу. Так, у пана Віталія є цікава концепція про те, що кожну людину можна розглядати як інвестиційний проект, а між фінансами і часом є багато спільного. Відповідно до даного підходу, будь-яку людину можна розглядати з позиції підприємства, що працює та генерує певний рівень доходу. А оцінюючи підприємства, головними етапами є: аудит балансу (активи і пасиви), аналізування кредиторської заборгованості та видатків, інвестиції та їх токсичність, бюджет, прибуток, дивіденди. За аналогією, у кожної людини є свій баланс активного та пасивного часу; заборгованість у вигляді кредитів, які ми часто беремо у сну, здоров’я, сім’ї і хобі; інвестиції у напрямку різних сфер життя, які ми часто інвестуємо без аналізу, переважно несвідомо. Як бачимо, між інвестуванням власного часу та інвестуванням грошей є багато спільного. Однак, час дорожчий ніж гроші. Дякуємо спікеру за цінні інсайти, сподіваємось вони стануть вам у нагоді! Бажаємо усім отримувати найвищі прибутки від грамотного розподілення власного часу та обчислювати їх не лише грошима, а й ступенем задоволення власним життям!

Всі знають славнозвісний вираз Бенджаміна Франкліна “Час – гроші”, проте в шаленому темпі життя ми можемо втрачати почуття часу, а отже і фінансова сторона від цього може страждати. Тому, ми вирішили всерйоз помірковувати на тему тайм-менеджменту мовою грошей 9 грудня 2020 року під час нашої зустрічі в форматі EBA Odesa Business Hacks.

Зокрема, разом з нашим спікером — Віталієм Гагаузом, директором Департаменту оцінки і заставних операцій банку Південний, PhD говорили про те, як навчитися балансувати між своїми інтересами та інвестуванням власного часу. Так, у пана Віталія є цікава концепція про те, що кожну людину можна розглядати як інвестиційний проект, а між фінансами і часом є багато спільного. Відповідно до даного підходу, будь-яку людину можна розглядати з позиції підприємства, що працює та генерує певний рівень доходу. А оцінюючи підприємства, головними етапами є: аудит балансу (активи і пасиви), аналізування кредиторської заборгованості та видатків, інвестиції та їх токсичність, бюджет, прибуток, дивіденди. За аналогією, у кожної людини є свій баланс активного та пасивного часу; заборгованість у вигляді кредитів, які ми часто беремо у сну, здоров’я, сім’ї і хобі; інвестиції у напрямку різних сфер життя, які ми часто інвестуємо без аналізу, переважно несвідомо. Як бачимо, між інвестуванням власного часу та інвестуванням грошей є багато спільного. Однак, час дорожчий ніж гроші.

Дякуємо спікеру за цінні інсайти, сподіваємось вони стануть вам у нагоді! Бажаємо усім отримувати найвищі прибутки від грамотного розподілення власного часу та обчислювати їх не лише грошима, а й ступенем задоволення власним життям!

Спікери

1 / 1
Віталій Гагауз
Директор департаменту оцінки і заставних операцій банку «Південний», PhD, REV Tegova
Віталій Гагауз

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: