fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA наголошує на необхідності врегулювати питання «єдиного вікна» на митниці

30/ 07/ 2018
  Скорочення кількості контролюючих органів на митниці, передбачуваність та зрозумілість процедур, зменшення часу митного оформлення товарів – ці питання допоможе вирішити врегулювання механізму «єдиного вікна». Відповідний законопроект щодо «єдиного вікна» №7010 було прийнято Верховною Радою 5 липня, але 27 липня накладено вето Президентом України. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України.  «Наша Асоціація підтримує основну ідею законопроекту. Шкода що через деякі правки, які були внесенні в цей закон  під час останнього голосування в ВРУ, прийняття його дещо затягується. В даному випадку, вето Президента зрозуміле.  В той же час, питання оптимізації контролюючих процедур та прозорості на митниці стають все більш актуальними для бізнесу, щоб відкрито та якісно працювати. І я дуже сподіваюсь законопроект вдасться прийняти максимально оперативно», - наголосила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко. Нагадаємо, відповідно до законопроекту №7010, перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи на митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів – Державна прикордонна служба. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції. Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується. Санітарно-епідеміологічний нагляд будуть проводити посадовці відповідної служби під час реалізації товарів на території України. Раніше нагляд здійснювався безпосередньо на митному кордоні.

Скорочення кількості контролюючих органів на митниці, передбачуваність та зрозумілість процедур, зменшення часу митного оформлення товарів – ці питання допоможе вирішити врегулювання механізму «єдиного вікна».

Відповідний законопроект щодо «єдиного вікна» №7010 було прийнято Верховною Радою 5 липня, але 27 липня накладено вето Президентом України. Питання викликали зміни до Законів України «Про стимулювання розвитку вітчизняного машинобудування для агропромислового комплексу» та «Про державну підтримку сільського господарства України». Згідно з ними, спеціальні вагони для перевезення зерна віднесені до техніки та обладнання для агропромислового комплексу, на придбання яких сільськогосподарським товаровиробникам надається державна підтримка за рахунок коштів Державного бюджету України. 

«Наша Асоціація підтримує основну ідею законопроекту. Шкода що через деякі правки, які були внесенні в цей закон  під час останнього голосування в ВРУ, прийняття його дещо затягується. В даному випадку, вето Президента зрозуміле.  В той же час, питання оптимізації контролюючих процедур та прозорості на митниці стають все більш актуальними для бізнесу, щоб відкрито та якісно працювати. І я дуже сподіваюсь законопроект вдасться прийняти максимально оперативно», – наголосила виконавчий директор Європейської Бізнес Асоціації Анна Дерев’янко.

Нагадаємо, відповідно до законопроекту №7010, перевірку всіх дозвільних документів будуть здійснювати посадові особи на митниці. Перевірку рівня радіоактивного забруднення транспортних засобів та вантажів – Державна прикордонна служба. Раніше це входило до функціоналу Державної екологічної інспекції.

Крім того, санітарно-епідеміологічна експертиза як дозвільний документ для імпорту ліквідується. Санітарно-епідеміологічний нагляд будуть проводити посадовці відповідної служби під час реалізації товарів на території України. Раніше нагляд здійснювався безпосередньо на митному кордоні.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: