fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Майстер-клас: Коучингові компетенції в роботі керівника

16/ 04/ 2019
    Сучасні працівники легко змінюють компанії та не бояться залишити роботу. Вони стають більш усвідомленими, потребують поваги до себе і прагнуть розвитку. Директивні методи управління вже не спрацьовують, адже підлеглі надають перевагу партнерським відносинам. Основою партнерства є повага і визнання підлеглого як рівного, а ефективний лідер має вміти будувати стосунки у колективі. Отже, керівникам потрібно змінюватись і ставати більш гнучкими, щоб утримати ключовий персонал. Новою формою лідерства є коучинговий підхід, який стимулює мислення та творчість людей. Учасники дізнались про практику застосування та результати впровадження коучингового підходу у провідних світових компаніях. Розібрались у відмінностях коучингу та коучинг- підходу. Аналізували 11 коучингових компетенцій та можливості їхнього застосування у щоденній практиці керівника. Дізнались про магію сильних запитань. «Задавайте питання своїм підлеглим замість вказівок. У разі прямих інструкцій людина споживає інформацію. Питання стимулюють творчість та інсайти, пошук кращих рішень», – радить Руслана Орловська, коуч PCC ICF.
01/

 

Сучасні працівники легко змінюють компанії та не бояться залишити роботу. Вони стають більш усвідомленими, потребують поваги до себе і прагнуть розвитку. Директивні методи управління вже не спрацьовують, адже підлеглі надають перевагу партнерським відносинам. Основою партнерства є повага і визнання підлеглого як рівного, а ефективний лідер має вміти будувати стосунки у колективі. Отже, керівникам потрібно змінюватись і ставати більш гнучкими, щоб утримати ключовий персонал. Новою формою лідерства є коучинговий підхід, який стимулює мислення та творчість людей.

Учасники дізнались про практику застосування та результати впровадження коучингового підходу у провідних світових компаніях. Розібрались у відмінностях коучингу та коучинг- підходу. Аналізували 11 коучингових компетенцій та можливості їхнього застосування у щоденній практиці керівника. Дізнались про магію сильних запитань. «Задавайте питання своїм підлеглим замість вказівок. У разі прямих інструкцій людина споживає інформацію. Питання стимулюють творчість та інсайти, пошук кращих рішень», – радить Руслана Орловська, коуч PCC ICF.

Спікери

1 / 1
Руслана Орловська
Коуч міжнародного рівня РСС ICF; коуч-консультант освітніх та бізнес-проєктів з впровадження коучингового підходу; тренер MiniBoss Business School; авторка освітніх коучингових програм; голова комітету з сертифікації та член ради директорів ICF Ukraine
Руслана Орловська

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: