fbpx

EBA Львів зустріч: “Цифрова трансформація: чи хмарні сервіси є інструментом оптимізації витрат для бізнесу?”

16/ 04/ 2020
  16 квітня 2020 року відбулася позачергова онлайн зустріч членів Асоціації: Цифрова трансформація: чи хмарні сервіси є інструментом оптимізації витрат для бізнесу? Ми дізналися про наступне: Цифрова трансформація – це не так про IT, як про клієнтів, продукти та нові підходи у бізнесі. Клієнт – центр цифрової трансформації. Двоє із трьох клієнтів змінюють постачальника послуг через низьку якість обслуговування. Цифрова трансформація потрібна для того, щоб бізнес швидше ріс та краще конкурував. В нинішніх соціально-економічних умовах для багатьох компаній IT стає занадто дорогим сектором. Єдиний вихід – трансформувати його у центр створення цінностей. IT має давати цінність та вигоду. Цифровій трансформації допомагають технології, а хмари – її інструмент. Цінність хмари в тому, що вона дає можливість значно ефективніше вирішувати нові задачі бізнесу. Разом з Любомиром  Дорошенко, компанія  GigaCloud,  відповіли на запитання зустрічі  позитивно: таки хмарні сервіси  є інструментом оптимізації витрат для бізнесу. Головне розуміти яке місце хмарні сервіси займатимуть у системі сервісів бізнес процесів,  і які цінності вони представляють.

16 квітня 2020 року відбулася позачергова онлайн зустріч членів Асоціації: Цифрова трансформація: чи хмарні сервіси є інструментом оптимізації витрат для бізнесу?

Ми дізналися про наступне:

  • Цифрова трансформація – це не так про IT, як про клієнтів, продукти та нові підходи у бізнесі.
  • Клієнт – центр цифрової трансформації. Двоє із трьох клієнтів змінюють постачальника послуг через низьку якість обслуговування.
  • Цифрова трансформація потрібна для того, щоб бізнес швидше ріс та краще конкурував.
  • В нинішніх соціально-економічних умовах для багатьох компаній IT стає занадто дорогим сектором. Єдиний вихід – трансформувати його у центр створення цінностей. IT має давати цінність та вигоду.
  • Цифровій трансформації допомагають технології, а хмари – її інструмент. Цінність хмари в тому, що вона дає можливість значно ефективніше вирішувати нові задачі бізнесу.

Разом з Любомиром  Дорошенко, компанія  GigaCloud,  відповіли на запитання зустрічі  позитивно: таки хмарні сервіси  є інструментом оптимізації витрат для бізнесу. Головне розуміти яке місце хмарні сервіси займатимуть у системі сервісів бізнес процесів,  і які цінності вони представляють.

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: