fbpx

EBA Lviv позачергова зустріч: “Сучасні реалії стратегічного управління 2021”

12/ 11/ 2020
    12 листопада, відбулась позачергова онлайн-оффлайн зустріч учасників Офісу Асоціації на тему: «Реалії стратегічного менеджменту 2021». При перегляді власної стратегії управління варто звернути увагу на те, куди компанія націлена прийти, і шукати можливості як досягнути поставленої цілі. Часто цілі між шерхолдерами, шерхолдерами та виконавчими директорами, директорами департаментів не співпадають, тож варто їх консолідувати.  Важливо мати:  консолідовану візію, її розуміння та готовність до реалізації. збалансовану систему цілей, пріоритизацію та фокус. Експерти наголосили, що не варто допускати нарощення виробництва при падаючому попиті.  При злагодженій команді та мотивованому лідері – можна звернути гори. Оскільки нестабільні умови потребують змін варто пристосувати і себе, і команду, з якою працюєте, до тривалого удосконалення стратегічного управління. Необхідно шукати нові методи управління і не боятись їх застосовувати. Так, один із директорів поділився практикою впроваження системи Agile на підприємстві. (більше про це у відео зустрічі)  Дякуємо нашим експертам: Ігореві Олексіву, Наталії Гнатюк і Тарасу Юринцу за те, що поділились з нами досвідом та професійними думками, а також Мар’яні Луцишин – за модерацію зустрічі.
01/

 

12 листопада, відбулась позачергова онлайн-оффлайн зустріч учасників Офісу Асоціації на тему: «Реалії стратегічного менеджменту 2021».

При перегляді власної стратегії управління варто звернути увагу на те, куди компанія націлена прийти, і шукати можливості як досягнути поставленої цілі. Часто цілі між шерхолдерами, шерхолдерами та виконавчими директорами, директорами департаментів не співпадають, тож варто їх консолідувати. 

Важливо мати: 

  • консолідовану візію, її розуміння та готовність до реалізації.
  • збалансовану систему цілей,
  • пріоритизацію та фокус.

Експерти наголосили, що не варто допускати нарощення виробництва при падаючому попиті. 

При злагодженій команді та мотивованому лідері – можна звернути гори. Оскільки нестабільні умови потребують змін варто пристосувати і себе, і команду, з якою працюєте, до тривалого удосконалення стратегічного управління. Необхідно шукати нові методи управління і не боятись їх застосовувати.

Так, один із директорів поділився практикою впроваження системи Agile на підприємстві. (більше про це у відео зустрічі) 

Дякуємо нашим експертам: Ігореві Олексіву, Наталії Гнатюк і Тарасу Юринцу за те, що поділились з нами досвідом та професійними думками, а також Мар’яні Луцишин – за модерацію зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: