fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv: Ментальне здоров’я: вплив, розвиток, ефективність

28/ 02/ 2018
  В епоху активної конкуренції все більше компаній розуміє важливість та цінність власних працівників. Активні міграційні процеси, демографічна ситуації та зростання попиту на людський капітал,  спонукає керівників підприємств та HR менеджерів все більше піклуватися про фактори, які могли б втримати працівника на робочому місці. На думку фахівців Великої Британії та Австралії, серед чинників, що впливають на рішення людини залишитися – це сприятливе психологічне середовище та увага до ментального здоров’я працівника.  За даними “PWC” та “Deloitte”, 1 долар інвестований в створення такого середовища повертає 9 доларів за рахунок підвищення продуктивності, ефективності, лояльності працівників, зменшення випадків абсентеїзму у зв’язку з погіршенням стану здоров’я тощо. Про те, яким чином впроваджувати програму ментального здоров’я та хто має її реалізовувати на компанії, розповів учасникам  позачергової зустрічі Віталій Климчук, директор “Mental Health. Solutions”. За гостинність дякуємо готелю “Premier Hotel Dnister”!

В епоху активної конкуренції все більше компаній розуміє важливість та цінність власних працівників. Активні міграційні процеси, демографічна ситуації та зростання попиту на людський капітал,  спонукає керівників підприємств та HR менеджерів все більше піклуватися про фактори, які могли б втримати працівника на робочому місці. На думку фахівців Великої Британії та Австралії, серед чинників, що впливають на рішення людини залишитися – це сприятливе психологічне середовище та увага до ментального здоров’я працівника.  За даними “PWC” та “Deloitte”, 1 долар інвестований в створення такого середовища повертає 9 доларів за рахунок підвищення продуктивності, ефективності, лояльності працівників, зменшення випадків абсентеїзму у зв’язку з погіршенням стану здоров’я тощо.

Про те, яким чином впроваджувати програму ментального здоров’я та хто має її реалізовувати на компанії, розповів учасникам  позачергової зустрічі Віталій Климчук, директор “Mental Health. Solutions”.

За гостинність дякуємо готелю “Premier Hotel Dnister”!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: