fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Meets the Candidate: Знайомство з кандидатом – Олегом Синюткою

01/ 10/ 2020
    1 жовтня 2020 року, у рамках нового проекту Західноукраїнського офісу Асоціації “EBA meets the Candidates”, відбулася наступна зустріч із кандидатом у мери міста Львова Олегом Синюткою. Коротко про основні цілі і бачення розвитку Львова Олегом Михайловичем: сформувати команду некорумпованих і фахових людей; сформувати бюджет міста на 2021 рік; реформувати транспортну систему міста, щоб зробити її комфортною для  мешканців та гостей міста; перегляд і затвердження нового Генерального плану міста, в тому числі з метою створення індустріальних площадок для розвитку бізнесу; диверсифікація економіки, яка включає підтримку приладо- машинобудування, а не лише сфер туризму і ІТ; всі інвестори матимуть рівні можливості. В пріоритеті буде звичайно підтримка локального бізнесу,  однак і національний, і  іноземний інвестор буде  отримувати усю можливу підтримку з боку місцевої влади; провадити зважену кредитну політику, оскільки на цей момент міських кредитів є надто багато  і 84% запозичень зроблені у іноземній валюті, а це несе додаткові ризики. Олег Синютка наголосив, що планує представити кандидатів  на керівні посади міської ради бізнес спільноті міста. Отримавши відгуки від якої, буде приймати рішення щодо офіційного призначення. Від імені учасників Асоціації, дякуємо Антону Подільчаку та Тарасу Юринцу за проведення зустрічі.
01/

 

1 жовтня 2020 року, у рамках нового проекту Західноукраїнського офісу Асоціації “EBA meets the Candidates”, відбулася наступна зустріч із кандидатом у мери міста Львова Олегом Синюткою.

Коротко про основні цілі і бачення розвитку Львова Олегом Михайловичем:

  • сформувати команду некорумпованих і фахових людей;
  • сформувати бюджет міста на 2021 рік;
  • реформувати транспортну систему міста, щоб зробити її комфортною для  мешканців та гостей міста;
  • перегляд і затвердження нового Генерального плану міста, в тому числі з метою створення індустріальних площадок для розвитку бізнесу;
  • диверсифікація економіки, яка включає підтримку приладо- машинобудування, а не лише сфер туризму і ІТ;
  • всі інвестори матимуть рівні можливості. В пріоритеті буде звичайно підтримка локального бізнесу,  однак і національний, і  іноземний інвестор буде  отримувати усю можливу підтримку з боку місцевої влади;
  • провадити зважену кредитну політику, оскільки на цей момент міських кредитів є надто багато  і 84% запозичень зроблені у іноземній валюті, а це несе додаткові ризики.

Олег Синютка наголосив, що планує представити кандидатів  на керівні посади міської ради бізнес спільноті міста. Отримавши відгуки від якої, буде приймати рішення щодо офіційного призначення.

Від імені учасників Асоціації, дякуємо Антону Подільчаку та Тарасу Юринцу за проведення зустрічі.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: