fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Lviv Lunch

20/ 07/ 2018
  Питання іміджу країни лежить не тільки у площині відповідальності державної політики, але й на плечах кожного із нас! Отож, під час зустрічі EBA Lviv Lunch Товариство вирішило обговорити як ми можемо створювати позитивний піар для України за кордоном. Якраз у цей час у Львові відбувався неймовірних масштабів культурний захід – фестиваль класичної музики LvivMozArt. Саме протягом 10 днів люди з усіх куточків світу приїхали до маленького міста Лева, де мали нагоду насолоджуватись класичною музикою у дуже незвичних місцях, таких як замок у Свіржі, чи трамвайне депо. На наш захід ми запросити організаторів вищезгаданого фестивалю, серед яких Марк Зархін, відомий ресторатор, та Андрій Сидор, керівник компанії «Дік-Арт». На зустрічі ми говорили про культуру, бізнес, довіру, кошти, та про надзвичайну віру у свою справу. Декілька тез: «Неможливого не існує! Уявіть собі: сьогодні до Львова прилітає скрипка, на якій грав Моцарт! Вона безцінна, здавалось б казка, а ні, вона таки до нас прилетіла, я сам поки не усвідомлюю цього» – зазначив Андрій Сидор. «За кордоном бізнес вкладає кошти в культуру, адже розуміє, що без неї бізнес буде іншим... Чим вищий рівень культури в країні, тим якісно інший бізнес» – наголосив Марк Зархін. «Сьогодні такі заходи за кордоном притягують неймовірну кількість різних інвесторів, які в день роблять економіку, а у ввечері насолоджуються музикою.» Зустріч закінчилась на дуже позитивній ноті, і з невеличким списком наступних кроків щодо розвитку позитивних відносин культури та бізнесу, і найголовніше – вірою у те, що це суттєво вплине на імідж України за кордоном. Отож: до справи!

Питання іміджу країни лежить не тільки у площині відповідальності державної політики, але й на плечах кожного із нас! Отож, під час зустрічі EBA Lviv Lunch Товариство вирішило обговорити як ми можемо створювати позитивний піар для України за кордоном.

Якраз у цей час у Львові відбувався неймовірних масштабів культурний захід – фестиваль класичної музики LvivMozArt. Саме протягом 10 днів люди з усіх куточків світу приїхали до маленького міста Лева, де мали нагоду насолоджуватись класичною музикою у дуже незвичних місцях, таких як замок у Свіржі, чи трамвайне депо.

На наш захід ми запросити організаторів вищезгаданого фестивалю, серед яких Марк Зархін, відомий ресторатор, та Андрій Сидор, керівник компанії «Дік-Арт».

На зустрічі ми говорили про культуру, бізнес, довіру, кошти, та про надзвичайну віру у свою справу.

Декілька тез:

«Неможливого не існує! Уявіть собі: сьогодні до Львова прилітає скрипка, на якій грав Моцарт! Вона безцінна, здавалось б казка, а ні, вона таки до нас прилетіла, я сам поки не усвідомлюю цього» – зазначив Андрій Сидор.

«За кордоном бізнес вкладає кошти в культуру, адже розуміє, що без неї бізнес буде іншим… Чим вищий рівень культури в країні, тим якісно інший бізнес» – наголосив Марк Зархін. «Сьогодні такі заходи за кордоном притягують неймовірну кількість різних інвесторів, які в день роблять економіку, а у ввечері насолоджуються музикою.»

Зустріч закінчилась на дуже позитивній ноті, і з невеличким списком наступних кроків щодо розвитку позитивних відносин культури та бізнесу, і найголовніше – вірою у те, що це суттєво вплине на імідж України за кордоном. Отож: до справи!

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: