fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Meetup: Як систематизувати бізнес

18/ 06/ 2020
    За статистикою близька 99 % українських компаній малого й середнього бізнесу перестають існувати через 15 років після заснування. Серед ТОП системних хвороб вітчизняного бізнесу – гонитва за миттєвим прибутком, низький рівень систематизації бізнесу, слабо розвинене системне і стратегічне мислення тощо. 18 червня 2020р. у камерній атмосфері представники EBA Kharkiv зібралися, щоб обговорити шляхи та інструменти систематизації бізнесу. Олексій Гагарінов, керівник консалтингової компанії FSS, поділився з учасниками принципами побудови системного бізнесу: Власник бізнесу  –це професія Систематизація починається із власника та керівників Постійне самовдосконалення та навчання – це не вибір, а обов’язок В бізнес-системі немає дрібниць Вам потрібно стати експертом у царині системного менеджменту Обговорили складники бізнес-системи, етапи й алгоритм систематизації, систему регламентів та інструменти керівника. «Головне – це вирішити, навіщо вам потрібна систематизація. Бо процес цей довгий, нудний, кропіткий та безперервний. Але побудувавши системний бізнес одного разу, це залишиться вже назавжди», – підкреслив Олексій Гагарінов. Дякуємо спікеру за системну інформацію!

 

За статистикою близька 99 % українських компаній малого й середнього бізнесу перестають існувати через 15 років після заснування. Серед ТОП системних хвороб вітчизняного бізнесу – гонитва за миттєвим прибутком, низький рівень систематизації бізнесу, слабо розвинене системне і стратегічне мислення тощо.

18 червня 2020р. у камерній атмосфері представники EBA Kharkiv зібралися, щоб обговорити шляхи та інструменти систематизації бізнесу. Олексій Гагарінов, керівник консалтингової компанії FSS, поділився з учасниками принципами побудови системного бізнесу:

  • Власник бізнесу  –це професія
  • Систематизація починається із власника та керівників
  • Постійне самовдосконалення та навчання – це не вибір, а обов’язок
  • В бізнес-системі немає дрібниць
  • Вам потрібно стати експертом у царині системного менеджменту

Обговорили складники бізнес-системи, етапи й алгоритм систематизації, систему регламентів та інструменти керівника.

«Головне – це вирішити, навіщо вам потрібна систематизація. Бо процес цей довгий, нудний, кропіткий та безперервний. Але побудувавши системний бізнес одного разу, це залишиться вже назавжди», – підкреслив Олексій Гагарінов.

Дякуємо спікеру за системну інформацію!

Спікери

1 / 1
Олексій Гагарінов
Керуючий партнер Консалтингової компанії FSS, фахівець із систематизації бізнесу, консультант ЄБРР за програмою "EU4BUSINESS"
Олексій Гагарінов

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: