fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Майстер-клас Сергія Єфремова: «Коучинг у бізнесі та особистому житті»

21/ 07/ 2021
   «Коучинг превращает сЛОЖНОсти в возМОЖНОсти»,- під таким гаслом було проведено майстер-клас із бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер» Сергієм Єфремовим на тему коучингу у бізнесі та особистому житті. Пан Сергій надав ключові визначення коучингу, пояснив основні відмінності між коучингом, тренінгом, директивністю і консалтингом. Окрему увагу було приділено різним інструментам коучингу, серед яких важливе місце посідає робота із базовими емоціями та свідомим і несвідомим у психіці людини. На практичних кейсах продемонстрували як за допомогою простих запитань отримати доступ до емоцій і ,як наслідок, структурувати мислення, налагодити комунікацію із самим собою та підвищити ефективність прийняття рішень. Завершальною нотою майстер-класу стала вправа «Надай пораду», де кожен учасник мав змогу застосувати знання на практиці та зрозуміти основні принципи ефективного коучингу - відповідальність і усвідомленість. Професіоналізм тренера та надзвичайна активність аудиторії дозволили отримати відмінний результат кожному присутньому. Щиро дякуємо пану Сергію за корисну та цікаву інформацію, а партнеру локації ТРЦ «Французьський бульвар» - за гостинність!  

 «Коучинг превращает сЛОЖНОсти в возМОЖНОсти»,- під таким гаслом було проведено майстер-клас із бізнес-тренером, директором тренінг-центру «Лідер» Сергієм Єфремовим на тему коучингу у бізнесі та особистому житті.

Пан Сергій надав ключові визначення коучингу, пояснив основні відмінності між коучингом, тренінгом, директивністю і консалтингом.

Окрему увагу було приділено різним інструментам коучингу, серед яких важливе місце посідає робота із базовими емоціями та свідомим і несвідомим у психіці людини. На практичних кейсах продемонстрували як за допомогою простих запитань отримати доступ до емоцій і ,як наслідок, структурувати мислення, налагодити комунікацію із самим собою та підвищити ефективність прийняття рішень.

Завершальною нотою майстер-класу стала вправа «Надай пораду», де кожен учасник мав змогу застосувати знання на практиці та зрозуміти основні принципи ефективного коучингу – відповідальність і усвідомленість.

Професіоналізм тренера та надзвичайна активність аудиторії дозволили отримати відмінний результат кожному присутньому.

Щиро дякуємо пану Сергію за корисну та цікаву інформацію, а партнеру локації ТРЦ «Французьський бульвар» – за гостинність!

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: