fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Expert Talk з InterLegal: Транспорт та міжнародна торгівля

19/ 08/ 2021
    Відбулось експертне обговорення на тему: «Транспорт та міжнародна торгівля» за участю фахівців міжнародної юридичної служби Interlegal (м.Одеса). Учасники заходу мали нагоду розглянути важливі для бізнесу питання, що стосуються вантажоперевезень, особливостей експорту й імпорту продукції, останніх змін податкового законодавства, ключових трендів у створенні логістичних центрів, тощо. Старший юрист Карина Горова на прикладі успішного кейсу компанії розкрила питання торговельних ризиків при перевезенні товарів у контейнерах та разом із експертом компанії N’Unit висвітлила тему «сухих портів», перспективи розвитку цього напрямку, особливості роботи з Укрзалізницею. Обговорили й взаємодію бізнесу з Державною регуляторною службою України. Присутні отримали поради і фахові роз’яснення щодо захисту підприємств від неправомірних дій органів влади. Провідний юрист Дмитро Очколяс говорив як не допустити прийняття проекту підзаконного акту, якщо виявлені ознаки порушення регуляторних принципів. В свою чергу пані Горова розповіла про способи забезпечення інтересів суб’єктів господарювання закордоном у Міжнародному комерційному арбітражі, розглянувши його переваги відносно національних судів. Окрему увагу було приділено змінам у податковому законодавстві. Провідним юристом Дарією Ляшенко було розкрито питання міжнародних реалій роботи з нерезидентами, реструктуризації бізнесу , податкової амністії, тощо. Харківський офіс Асоціації вдячний експертам Interlegal за корисну інформацію, її професійну подачу та можливість особистого спілкування у приємній і дружній атмосфері !  

 

Відбулось експертне обговорення на тему: «Транспорт та міжнародна торгівля» за участю фахівців міжнародної юридичної служби Interlegal (м.Одеса).

Учасники заходу мали нагоду розглянути важливі для бізнесу питання, що стосуються вантажоперевезень, особливостей експорту й імпорту продукції, останніх змін податкового законодавства, ключових трендів у створенні логістичних центрів, тощо.

Старший юрист Карина Горова на прикладі успішного кейсу компанії розкрила питання торговельних ризиків при перевезенні товарів у контейнерах та разом із експертом компанії N’Unit висвітлила тему «сухих портів», перспективи розвитку цього напрямку, особливості роботи з Укрзалізницею.

Обговорили й взаємодію бізнесу з Державною регуляторною службою України. Присутні отримали поради і фахові роз’яснення щодо захисту підприємств від неправомірних дій органів влади. Провідний юрист Дмитро Очколяс говорив як не допустити прийняття проекту підзаконного акту, якщо виявлені ознаки порушення регуляторних принципів. В свою чергу пані Горова розповіла про способи забезпечення інтересів суб’єктів господарювання закордоном у Міжнародному комерційному арбітражі, розглянувши його переваги відносно національних судів.

Окрему увагу було приділено змінам у податковому законодавстві. Провідним юристом Дарією Ляшенко було розкрито питання міжнародних реалій роботи з нерезидентами, реструктуризації бізнесу , податкової амністії, тощо.

Харківський офіс Асоціації вдячний експертам Interlegal за корисну інформацію, її професійну подачу та можливість особистого спілкування у приємній і дружній атмосфері !

 

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальни мережами.
0 Шейрів

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: