fbpx
Розмір літер 1x
Колір сайту
Зображення
Додатково
Міжрядковий інтервал
Міжсимвольний інтервал
Шрифт
Убудовані елементи (відео, карти тощо)
 

EBA Kharkiv Online Expert Talk with ILF: Для чого потрібен індивідуальний трудовий договір

03/ 06/ 2020
  Запровадження карантину підштовхнуло до прийняття змін до Кодексу законів про працю України. Відтепер режими гнучкої та дистанційної роботи закріплені законодавчо. На вебінарі 3 червня 2020р. Ігор Сбітнєв, СЕО EBA компанії «Аксіома», та Олексій Головін, експерт із трудового права членської  компанії ЮФ ILF, обговорили можливості персоналізованого підходу до укладання договорів із працівниками. Індивідуальний трудовий договір може стати конкурентною перевагою роботодавця, адже передбачає урахування побажань працівника. З іншого боку, він дає змогу певною мірою захистити інтереси роботодавця. Такий договір дозволяє включити положення щодо: функціональних обов’язків працівника KPI і структури оплати праці гнучкого й дистанційного форматів роботи заборони сумісництва нерозголошення комерційної таємниці підприємства заборони працювати в конкурентів або контрагентів підприємства протягом певного часу після звільнення Олексій Головін звернув увагу роботодавців, що під час карантину для переходу на дистанційну роботу було достатньо прийнятого наказу по підприємству. У разі намірів компанії залишити такий режим і надалі, необхідно укласти з працівником письмову трудову угоду. Дякуємо спікерам за плідну дискусію!

Запровадження карантину підштовхнуло до прийняття змін до Кодексу законів про працю України. Відтепер режими гнучкої та дистанційної роботи закріплені законодавчо.

На вебінарі 3 червня 2020р. Ігор Сбітнєв, СЕО EBA компанії «Аксіома», та Олексій Головін, експерт із трудового права членської  компанії ЮФ ILF, обговорили можливості персоналізованого підходу до укладання договорів із працівниками.

Індивідуальний трудовий договір може стати конкурентною перевагою роботодавця, адже передбачає урахування побажань працівника. З іншого боку, він дає змогу певною мірою захистити інтереси роботодавця.

Такий договір дозволяє включити положення щодо:

  • функціональних обов’язків працівника
  • KPI і структури оплати праці
  • гнучкого й дистанційного форматів роботи
  • заборони сумісництва
  • нерозголошення комерційної таємниці підприємства
  • заборони працювати в конкурентів або контрагентів підприємства протягом певного часу після звільнення

Олексій Головін звернув увагу роботодавців, що під час карантину для переходу на дистанційну роботу було достатньо прийнятого наказу по підприємству. У разі намірів компанії залишити такий режим і надалі, необхідно укласти з працівником письмову трудову угоду.

Дякуємо спікерам за плідну дискусію!

Партнери

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Стартуй в Telegram боті
Читайте корисні статті та новини. Поширюйте їх соціальними мережами.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: